Kolory roku 2017 - będzie kolorowo!

2016-12-11
Instytut, który odpowiada za wyznaczanie trendów w kolorach we współpracy z New York Fashion Weekem ogłosili właśnie kolory roku 2017! Dają nam rozeznanie 10 ulubionych kolorów, które przedstawili projektanci na pokazach.

Możliwości kolorystyczne w tym roku są tak jak w poprzednich zróżnicowane. Możemy przebierać w takich kolorach jak ‘Primrose Yellow’ (jasnożółty) , ‘Island Paradise’ (w kolorze rajskiej wyspy), ‘Kale’ (w kolorze jarmużu) czy ‘Pale Dogwood’ (blady róż). Zespół Instytutu Pantone i drużyna z Fashion Weeku czerpały z trendów z New York Fashion Weeku i z ulicy (Streetstyle). Kierowniczka tego Instytutu Leatrice Eiseman mówi, że kolory wybrane na 2017 rok są z otaczającej nas natury i mają wywoływać jakieś emocje i uczucia. Zaczynając ciepłem w letnie dni z ‘Primrose Yellow’ przez pobudzające górskie powietrze z ‘Kale’, aż do chęci wskoczenia w czystą wodę z ‘Island Paradise’.

A Wam, który kolor najbardziej przypadł do gustu? My musimy przyznać, że wszystkie nam się podobają! Jeżeli będziecie chciały zaopatrzyć się w modny kolor obuwia na nadchodzący rok 2017 to zapraszamy Was do zakupów w merg.plzdjęcia: Pantone.com
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel