Kolory, dzięki którym będziesz wyglądała młodziej!

2017-01-05
Przyznajcie się, która z Was nie raz chciała nałożyć poważniejsze ubranie w ciemnym kolorze, aby wyglądać na starszą? Pewnie niejedna! Tak właściwie oczywistym jest, że żadnej kobiecie kolor nie odejmie lat z dowodu, ale spowoduje, że Wasza twarz będzie rozjaśniona, optymistyczna - jak u nastolatki! Pokażemy Wam 4 kolory, które warto nosić.

1. Róż

Kolor dziewczęcy numer jeden. Nie musi być to zawsze róż rzucający się w oczy. Podobne działanie mają także kolory: pastelowy róż, malinowy róż, fuksja i magenta.

2. Turkusowy

Kolor ten ma rzadką cechę charakterystyczną - dostarcza promieni każdej cerze i karnacji. Obojęnie czy sinawy czy zielonkawy turkusowy - najważniejszy jest blask.

3. Jasny niebieski

Jasny niebieski jest tak właściwie zimnym kolorem, który łączony jest z ciepłymi rzeczami. Bądź co bądź jasny niebieski kojarzony jest z kolorem dziecięcym, dlatego też daje efekt odmłodzenia.

4. Alternatywy do czerni

Czerń kojarzy nam się z dorosłością i powagą - ten kolor postarza każdego. Ale jakie można zastosować alternatywy dla tego koloru? Antracyt, ciemna szarość, granat. Tutaj chodzi wprawdzie o niuanse, ale odcienie w porównaniu do czerni są delikatniejsze.

Sądzicie, że odpowiednim kolorem da się odmłodzić? Jeśli tak to zapraszamy Was do naszego sklepu po buty i torebki w tych polecanych przez nas kolorach, merg.plzdjęcie: CHIARAFERRAGNI/INSTAGRAM
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel