Kolor, dzięki któremu będziemy wyglądały bystrzej! Czy to możliwe?

2017-01-12
Kolor, który uczyni nas inteligentniejszymi - brzmi jak kompletna głupota, nieprawdaż? Faktycznie istnieje pewne brytyjskie studium, które udowodniło, jak działamy na stronę przeciwną, kiedy nosimy ten określony kolor. Chodzi tutaj o czerń, dzięki której można wyglądać bystrzej i pewniej siebie!

Na potrzeby tego studium ankietowane zostało 1000 kobiet i mężczyzn - rozpoczynając od niebieskiego, bieli, zieleni, liliowego, brązowego, czerwonego, żółtego, pomarańczowego, aż do różu. Wniosek? Zarówno na rozmowę kwalifikacyjną, jak i pierwszą randkę czarna stylizacja jest pierwszym wyborem u większości.

Pomarańcz i brąz kompletnie nie pasują na niektóre okazje, a kobieta w różowym stroju oceniana jest jako przeciwieństwo mądrości.

Jeśli na kolejne wyjście ubierzesz się całkowicie na czarno, nie powinnaś źle się czuć. Pamiętaj - Czarny nie tylko czyni nas inteligentniejszymi, ale też wygląda naprawdę super!

A Wy co sądzicie na ten temat? Myślicie, że faktycznie kolor może dodać nam bystrości? Jeśli chciałybyście sprawdzić to same to zapraszamy Was do naszego sklepu po czarne torebki i butymerg.plzdjęcia: Getty Images
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel