Każda kobieta powinna mieć w swojej torebce tych 5 rzeczy

2016-07-07

Kobieca torebka jest czymś więcej niż tylko akcesorium. To coś w rodzaju świątyni czy relikwii. Istnieje ogromny wybór wielkości, kolorów oraz kształtów, ale najważniejsze jest wnętrze. Jest kilka przedmiotów, z których żadna kobieta nie mogłaby zrezygnować.
1. Portfel

Oczywiste, że niezbędną rzeczą w torebce jest portfel. Nie może zabraknąć w nim pieniędzy, dowodu czy kart. Czasami zdarza się,że w sklepie nie można płacić kartą, więc przyda nam się gotówka.

damski portfel

2. Błyszczyk lub balsam do ust

Czasami zdarza się, że jesteśmy długo poza domem na świeżym powietrzu. Nasze usta robią się suche i spierzchnięte, więc warto mieć ze sobą nawilżającą pomadkę lub jakiś inny kosmetyk do ust, który je zregeneruje.

błyszczyk balsam do ust

3. Smartfon

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie wyjścia bez telefonu. Smartfon może przydać nam się do zrobienia zdjęcia, odpisania na e-maila czy rozmowy. Telefon jest w stanie zastąpić nam kilka innych przedmiotów takich jak kalendarz, książkę, mp3 czy notatnik.

smartfon

4. Kosmetyki do pielęgnacji rąk

Żel antybakteryjny przydaje się podczas zakupów czy po jedzeniu. Jest przeznaczony do dezynfekcji i odświeżenia rąk. Po jego użyciu warto także odpowiednio nawilżyć dłonie kremem.

kosmetyki do pielęgnacji rąk

5. Tabletki przeciwbólowe

W żadnym wypadku w damskiej torebce nie moze zabraknąć leków przeciwbólowych. Mogą pomóc nam w razie nagłego bólu głowy lub brzucha. Krótko mówiąc jest to ratunek w nagłych sytuacjach.

tabletki przeciwbólowe

Zawartość torebki zawsze zależy od indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Współczesna kobieta ma sporo rzeczy w swojej torebce, więc najczęściej wybieranym modelem torebki jest ten, który mieści A4.


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel