Jesteście gotowe odkryć torebkowe hity trwającego już lata?

2018-07-31
Jesteście gotowe odkryć torebkowe hity trwającego już lata?
Drogie Panie, jesteście gotowe odkryć torebkowe hity trwającego już lata? Jeśli uwielbiacie lekkość i wygodę, nie będziecie mogły ich nie chcieć w swojej strefie akcesoriów.

Akcesoria, zwłaszcza torebki, to najprostszy sposób, aby nadać nowego akcentu naszemu wyglądowi, szczególnie najbardziej podstawowemu. Dobrą wiadomością jest to, że moda tego lata nie chce pozostać niezauważona, oferując szeroki wybór kolorów i wzorów. Oto torebki chwili: odkryjmy wspólnie trendy letnich torebek!

Torebka z wikliny - Prawdziwym bohaterem trendów w torebkach na lato 2018 roku jest właśnie torebka z wikliny.

https://www.merg.pl/search.php?text=torebka+pleciona

Jednym z najbardziej popularnych modeli jest zdecydowanie okrągła torebka na ramię, w prawdziwie boho-chicowym stylu, która wydaje się być nadal świetnym pomysłem na tę wspaniałą porę roku! Jeśli chodzi o kolory to jednak jest ich niewiele, musimy zadowolić się standardowym kolorem wikliny, choć często będziecie mogły się spotkać z tego rodzaju torebką i będzie ona ozdobiona motywem w kwiaty lub napisem z błyszczących cekin. Są to torebki, które trafiają w każdy gust.

Torebka "wiaderko": chciałoby się krzyczeć "muszę ją mieć!

W ostatnich latach powracają trendy "vintage", czyli te bardzo ukochane tendencje między latami 70. i 90. ubiegłego wieku. Ten model torebki również pochodzi z tamtych lat z pierwszymi ukochanymi "bucket bags"! Najpopularniejszymi modelami były z pewnością te, wykonane ze skóry, dobrze zbudowane, sztrywne i z wytrzymałymi rączkami. Krótko mówiąc, jeśli jesteś kolekcjonerką torebek, a ten trend wciąż Cię nie przekonuje, spójrz na to tak: to torebka z rocznika, którego nie może zabraknąć w Twojej garderobie!

Shopper o wyrazistych i odważnych kolorach

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-Akcesoria-damskie_Torebki-Shoppery-904.html

Niezwykle pojemne torebki o ekscentrycznych kolorach (limonkowy, indygo, bardzo ciemny róż). Są stworzone dla współczesnej Mary Poppins: dla super zorganizowanych kobiet, które muszą zabrać ze sobą niewyobrażalne. Możesz mieć pewność, że do tej właśnie torby zmieścisz wszystko!

Saszetka lub plecak: idealny dodatek!

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-Akcesoria-damskie_Plecaki-909.html

Czy myślałaś kiedyś o modnej saszetce lub plecaku? Wydaje się to niewiarygodne, ale w tym roku projektanci dali nam miłą dawkę komfortu! Jeśli jeszcze nie kupiłeś jednego z tych dwóch modeli, na co czekasz? Biegnij natychmiast, aby kupić ten klejnot: stanie się idealnym dodatkiem par excellence.

Napisomania na różnego rodzaju torebkach

To torebka niekwestionowana wśród letnich trendów 2018, ale też ogólnie przez cały rok, to torba z logomanią. Dzięki sieciom społecznościowym, w szczególności na Instagramie, ten trend ponownie zapanował wśród entuzjastów mody, ale nie tylko. Logo faktycznie powraca, aby mieć wartość pewnego symbolu statusu i pozycji społecznej, która sprawia, że ​​marzymy o byciu niczym prawdziwy instagrammer. Podobnie, nawet torby ze spersonalizowanym napisem są wielkim sukcesem, ponieważ wszystko, co jest zrobione na zamówienie, a więc spersonalizowane, przypomina nową ideę luksusu dyktowaną przez blogerów.

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-Akcesoria-damskie-645.html


Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel