Jesteś brunetką? Jeśli tak to powinnaś częściej nosić te kolory!

2017-04-26
Jesteś brunetką? Jeśli tak to powinnaś częściej nosić te kolory!
Czerwony, zielony czy czarny? Doradzimy Wam, jakie kolory najbardziej pasują do kobiet z brązowymi włosami!

Zasadniczo brunetki mogą nosić mocniejsze i ciemniejsze kolory niż blondynki. Jednak to nie wystarcza, aby znaleźć idealny kolor. Także kolor cery ma wpływ na to, czy nasza skóra będzie wyglądała świeżo czy blado. Nie każdej brunetce pasują te same kolory. Brunetki z porcelanową skórą powinny stawiać na zimne odcienie. Jeśli jednak Wasza skóra jest ciemniejsza wybierajcie cieplejsze tony.

CZERWIEŃ

Czerwień jest tajną bronią kobiet z brązowymi włosami. Mocny kolor świetnie działa na naszą karnacje, a włosy wyglądają promienniej! Garderoba w czerwonym kolorze to dla Ciebie za wiele? W takim razie pomaluj usta w tym kolorze! Uważaj jednak, aby kolor był idealnie dobrany! 

brunetka w czerwonej sukience

JAGODOWE TONY

Jeżyna, malina, borówka - te owoce powinny stać nie tylko na Twojej liście żywieniowej, lecz także wisieć w szafie! Mocne jagodowe tony i brązowe włosy to wymarzony duet! Głębokie odcienie pasują szczególnie kobietom o brązowych włosach i piwnych oczach! Jeśli masz brązowe włosy, ale jasny kolor oczu i skóry to sięgaj po liliowe tony lub po mocny róż. 

KOLORY ZIEMI

Kolory takie jak: koniakowy, beżowy, piaskowy, rdzawy są perfekcyjne dla brunetek! Mamy naprawdę duże pole do popisu jeśli chodzi o wybór! Ziemiste kolory świetnie rozumieją się z ciemnymi włosami.

CZERŃ

Blondynki często wyglądało blado w czarnych kreacjach. W tym przypadku brunetki mają lżej. Jeśli chcemy uszlachetnić naszą stylizację to wybierzmy wszystkie elementy garderoby w czarnym kolorze. 

BIEL

Biel polecana szczególnie jest dla kobiet, które mają ciemniejszą karnację. Działa on niesamowicie odświeżająca dla cery i włosów. Jeśli masz bardzo jasną skórę postaw na ubrania w kolorze złamanej bieli lub kremowe tony. 

Jesteś brunetką? Jakie kolory nosisz najchętniej? Czy są wśród nich nasze typy? Jeśli jeszcze nie masz w swojej szafie któregoś z powyższych kolorów to zapraszamy Was do naszego sklepu merg.pl, gdzie znajdziecie najmodniejsze buty i torebki.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel