Jesienne kolory jak je zestawiać?

2016-10-11
Jesienne kolory: jagodowe tony, pomarańcz, róż - jak zestawiać, z czym łączyć?W końcu nadszedł czas, kiedy możemy ubrać się we wspaniałe jesienne kolory! Wszystko, co robi na nas wrażenie na pokazach mody staramy się potem kupować. Od pomarańczy do jagodowych tonów i różu, od delikatnych po soczyste. Pokażemy Wam z jakimi kolorami warto je łączyć, a także nasze propozycje produktów w najmodniejszych kolorach!

1. Jagodowe odcienie

Modne kolory maliny, jagody, borówki, jeżyny itd. dostarczają nam letniej energii. Jagodowe tony w jesiennych stylizacjach pasują idealnie zarówno do bladolicych kobiet jak i opalonych karnacji.

Jak zestawiać jagodowe odcienie z innymi kolorami?

Używaj kontrastów! W zestawieniu z czarnym jagodowe tony staną się bardziej intensywne. Jeśli ktoś woli kolory rzucające się w oczy proponujemy wybrać kolor curry, karmelowy, kremowy lub brudnego różu.

2. Pomarańcz

Podczas pięknych jesiennych dni kolor pomarańczowy jest idealną pobudką dla naszego dobrego nastroju i dostarcza nam energii. Warto rozpocząć dzień od ciepłej pomarańczowej herbaty bądź kąpieli.

Jak zestawiać pomarańczowy z innymi kolorami?

Wybierajcie pomarańczowy jako akcent do czerni, granatu lub koloru oliwkowego, Harmoniczne połączenie będziemy mieli także z kremowymi kolorami, szafranowym lub curry.

3. Róż

Tej jesieni naszym sercem zawładnie róż. Naszą uwagę zwracać będą nie tylko dodatki w tym kolorze, ale też usta i paznokcie.

Jak zestawiać różowy z innymi kolorami?

Najbardziej klasycznym połączeniem będzie róż + czerń. Odważne kobiety mogą zdecydować się na połączenie różu z niebieskim, szarym i oliwkowym.

Sami widzicie jak wiele kolorów można łączyć z pomarańczowym, jagodowym i różowym. A Wy na jaki kolor butów i torebek się zdecydujecie? Zapraszamy Was do zakupów na merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel