Jeansy skinny + śniegowce - jak zestawiać? 5 pomysłów!

2016-12-11
Co roku, każdej zimy widzimy na ulicach mnóstwo dzieci, dziewczyn czy kobiet, które chodzą w śniegowcach. Eksperci modowi już od lat dyskutują na temat tych butów, czy nadają się do noszenia, czy są zdrowę etc. Jednak wiele osób cały czas decyduje się na chodzenie w tym obuwiu. Jaki jest powód? Nie ma drugich takich ciepłych i przyjemnych butów. Nasze motto to przede wszystkim czuć się dobrze w tym, co mamy na nogach!

Najlepiej zestawiać śniegowce z jeansami skinny, chcecie wiedzieć jak? Pokażemy Wam!

1. Ciemny denim + jedwabna bluzka

Robyn Kotze - redaktorka naczelna brytyjskiego InStyle robi to tak: denim w kombinacji z jedwabną bluzką i fajną torebką.

2. Parka + kaszmirowy sweter

Perfekcyjny look na przyjemny weekend. Do przykrótkich jeansów proponujemy wybierać krótkie modele śniegowców!

3. Skórzana kurtka + cekiny

Na tą stylizację każdy zwróci uwagę! Czarna skórzana kurtka i bluzka z dekoltem w złote cekiny. Do tego szare śniegowce jako kontrast do czarnego.

4. Dzianina + jeans

Jedna z wielu ulubionych stylizacji na zimę: czapka, gruby dzianinowy sweter i jeansy skinny. Do tego brązowe śniegowce jako uzupełnienie stylizacji.

5. Szare tony + przykrótkie jeansy

Szare tony i przykrótkie czarne jeansy - to jest to! Proponujemy także czarne śniegowce. Klasycznie, nieprawdaż?

A Wy nosicie śniegowce? Jak tak to jaki macie kolor? Jak je zestawiacie? Jeśli jednak nie posiadacie żadnych w swojej kolekcji to zapraszamy do zakupów na merg.pl. Mamy nadzieję, że te świetne stylizacje pomogą Wam przy wyborze koloru butów!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel