Jasne torebki - idealne do letnich stylizacji

2016-06-20

Każda z kobiet uwielbia torebki i na pewno nie raz, ani nie dwa, przechodząc obok wystaw sklepowych lub buszując w Internecie skusiłyśmy się na nowy model. Jednakże podstawą kobiecej garderoby jest piękna, skórzana torebka ? można powiedzieć, że ten materiał to nie tylko klasyka, lecz prawdziwa elegancja. Na pewno każda z nas posiada klasyczny, czarny kuferek, który pomieści wiele drobiazgów: portfel, telefon, kluczyki, kosmetyczkę oraz kilka innych przydatnych przedmiotów. Czerń jest tym kolorem, którego się nie boimy i lubimy zestawiać go z przeróżnymi stylizacjami ponieważ ?pasuje do wszystkiego?, co nie zawsze jest prawdą. W związku z tym, można zauważyć, że całkiem odmiennie zdanie mamy w odniesieniu do jasnych, kremowych lub białych torebek. Dlaczego? Co sprawia, że tak rzadko się na nie decydujemy?

Biel, podobnie jak czerń, jest kolorem kojarzonym z elegancką klasyką.

Jej jedynym minusem, który zdaje się odstraszać większość kobiet, jest obawa przed widocznymi zabrudzeniami lub zarysowaniami, które pojawiają się znacznie częściej i szybciej niż na ciemnych torebkach. Jednak te obawy są całkowicie nieuzasadnione jeżeli mamy do czynienia z produktem wykonanym z materiałów wysokiej jakości, czyli z prawdziwej skóry. Dzięki temu białe torebki stają się znacznie łatwiejsze w pielęgnacji, jak również ich żywotność jest znacznie dłuższa.

Torebka shopper bag białaTorebka shopper bag biała
111,00 zł185,00 zł


Jakie buty taka torebka - to już nie jest sztywna zasada

Inną, istotną kwestią jest dość stara ?zasada?, która już dawno temu odeszła do modowego lamusa, czyli ? jakie buty taka też torebka. Nie ukrywajmy, bardzo rzadko zdarza się, że nosimy jasne obuwie, chociaż można zauważyć, że od dwóch sezonów trend na delikatne szpilki w odcieniu nude, panuje nie tylko na wybiegach, lecz również na ulicach.

Jasną torebkę, najczęściej kuferek lub shopperkę, bez problemu zestawimy z elegancką stylizacją bazującą na czarnych rurkach high waist, białej, koszulowej mgiełce i lekkiej marynarce. Wówczas, taka torebka stanie się elementem spajającym całość ubioru, jego punktem głównym, który nie zaburzy estetyki. Jeżeli jesteśmy zwolenniczkami raczej wygodnego i sportowego stylu warto postawić na łamanie zasad. Dlaczego by nie połączyć białych trampek z kremowym kuferkiem na długim pasku? Będzie to wyglądać bardzo odważnie i oryginalnie. Dlatego też nie warto bać się jasnych torebek ? wbrew pozorom dzięki nim stylizacje nabierają ciekawego charakteru, wyróżniają się. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji ? impregnacji, odpowiedniemu przechowywaniu w specjalnych woreczkach aby uniknąć zakurzenia, taka torebka na pewno będzie służyć i służyć. Pamiętajmy ? nie musimy trzymać się sztywnych wytycznych, moda jest po to aby dobrze się w niej czuć i aby cały czas dopracowywać swój własny styl Różne fasony , trapezowy kształt, połączenia lakierowanej skóry z matową bądź zamsz sprawiają, że mamy bardzo dużo możliwości i ogromne pole do popisu. Decydując się na skórzaną torebkę, wybieramy ten element garderoby, który będzie nam służył bardzo długo. Kolorystyczne dobranie dodatków takich jak buty i torebki jest sztuką, której każda kobieta uczy się przez całe życie, dlatego też, potrzebuje wielu różnorodnych modeli aby w końcu znaleźć ten jeden, idealnie pasujący do zaplanowanej stylizacji.

białe torebki
białe torebki
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel