Jaki obcas pasuje najbardziej do Twojej figury?

2017-01-02
Szpilki czy buty na koturnie? Jaki obcas będzie służył Twojej figurze, a jaki nie? Wybór ten może znacznie wpływać na Wasz wygląd i odjąć Wam nawet 3 kilogramy!

Jakie obcasy przy okrągłej pupie i szerokich biodrach?

Przede wszystkim wysokie! Wszystko, co jest wysokie, jest idealne dla Ciebie. Wysoki obcas wydłuża optycznie nogi. Przy swojej sylwetce powinnaś unikać sznurowanych butów, ponieważ skracają nogi. Mocne sandały i szpilki dadzą dobrą przeciwwagę dla Twoich krągłości, wybieraj więc te buty.

Jakie obcasy do krótkich nóg?

Wysokie i szpiczaste szpilki będą najlepszym wyborem dla Ciebie, ponieważ szpic wydłuży optycznie Twoje nogi. Uważaj tylko, aby nie był zbyt długi, bo to może zakłócić proporcje między długością stopy, a nogą.

Jakie obcasy pasują do Ciebie, jeśli jesteś wysoka?

Pewnie myślisz: Jestem za wysoka na szpilki. Nie musisz się martwić! W płaskich butach dozwolone jest prawie wszystko. Jeśli obawiasz się, że dzięki szpilkom będziesz miała metry wzrostu to noś płaskie buty, jeśli kochasz szpilki śmiało je nakładaj! Najważniejsza jest pewność siebie i dobre samopoczucie.

Jakie obcasy pasują do Ciebie, jeśli jesteś pluz size?

Boisz się nosić szpilki, ponieważ rzucałabyś się w oczy? Błąd! Pamiętaj, aby wybierać nie za toporne, ani nie za skromne buty. Przeciętność jest dobra!

Na jakie obcasy się zdecydujesz? Mamy nadzieję, że propozycje z naszego sklepu okażą się przydatne i znajdziecie coś dla siebie! Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel