Jaki kolor pasuje do mnie?

2016-08-01
Znasz tą sytuację: Spodobało Ci się coś w sklepie internetowym, ale nie wiesz na jaki kolor powinnaś się zdecydować? Jeśli tak przeczytaj koniecznie nasz artykuł! Odpowiemy Wam na pytanie ?Który kolor pasuje do mnie??.

To naprawdę może być przygnębiające. Oglądając coś w sklepie lub w internecie wygląda to naprawdę korzystnie, ale kiedy przymierzamy coś wyglądamy w tym słabo. Dlaczego niektóre kolory kompletnie nam nie pasują, a w innych wyglądamy rewelacyjnie?

Odcień skóry określa, jaki kolor do nas pasuje

To, czy jakiś kolor do nas pasuje czy nie zależy od odcienia skóry jaki mamy. Tutaj rozróżnić można dwie kolorystyki. Jeden typ skóry ma żółte tony, a w drugim typie przeważa niebieski ton. Ludzie z żółtawą karnacją wyglądają najlepiej w ciepłych kolorach. Dla skóry z niebieskimi odcieniami najlepszym wyborem są zimne kolory.

Złoty czy srebrny? W czym będzie mi lepiej?

Jak dowiem się do jakiego typu należę i jakie kolory mi pasują ? Rada jest następująca: Trzeba stanąć przed lustrem, trzymaj na zmianę raz złotą raz srebrną chustkę albo przyłóż biżuterię do twarzy i zobacz przy którym kolorze wyglądasz jaśniej, świeżej i promienniej. Jeśli masz dobry wzrok i spojrzenie to szybko zauważysz różnicę.

Jeśli lepiej jest Ci w kolorze srebrnym to powinnaś nosić zimne kolory, a jeśli lepiej w złotym to najbardziej pasują Ci ciepłe tony. Uwaga: jeśli wykonujemy ten test lepiej nie stosować folii kuchennej, gdyż może nienaturalnie odbijać światło.

Jakim typem skóry jestem i jaki kolor pasuje do mojego typu skóry?

Kolory ciepłe:

  • typ urody wiosna - wszystko co jest kolorowe i wesołe pasuje temu typowi urody. Kolory takie jak: kremowe odcienie, ciepłe, żółte tony, intensywne odcienie zielonego, pomarańczowy, ognistoczerwony, karmelowy, słoneczny żółty, koralowy lub łososiowy
  • typ urody jesień - ten typ urody powinien unikać wielobarwności i kontrastów. Najlepszym wyborem będą kolory takie jak: ciemny pomarańcz, musztardowy, oliwkowy, bordowy, ziemisty, ciemny beż

Kolory zimne:

  • typ urody zima - temu typowi bardzo dobrze w kontrastowych kolorach takich jak: czarny i biały. Idealne kolory dla kobiety zimy to: biały, czarny, ciemnoniebieski, czekoladowy brąz, róż, szmaragdowy, cytrynowy żółty i zimne pastelowe tony.
  • typ urody lato - typ urody lato uosabia delikatność i subtelność. Polecanymi kolorami dla tej urody będą: biel, zimny róż, zimne jasnoniebieskie odcienie, szary, nude, pastelowe tony

Każda, która poznała już swój typ urody wie, w jakich kolorach wygląda najlepiej. Zatem zapraszamy do zakupu butów i torebek we właściwych tonach na merg.pl :)

W sklepie - na stronach z listą produktów znajdują się bardzo przydatne filtry, dzięki którym można szybko wyszukać np. właśnie poszukiwany kolor:zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel