Jak zestawiać tenisówki z sukienkami?

2017-06-19
Wiele osób ma dosyć ‘sztywny’ stosunek jeśli chodzi o sukienki. Uważają, że można zestawiać je tylko sposób elegancki i szykowny. Zasada brzmi: kobiece buty do kobiecej sukienki. To ma sens i wygląda ładnie, ale obecnie warto stawiać na luźniejsze stylizacje. Jakie? Z tenisówkami!

1. Adidasy + sukienka midi

Wygląda to jak styl kobiet prosto z Kuby z lat 80tych: uwodzicielska, letnia sukienka (do flirtów) i adidasy (dzięki, którym można konie kraść). Mocne przełamanie stylu, który mimo to wygląda kobieco i swobodnie.

https://www.merg.pl/pol_m_Odziez-damska_Sukienki_Sukienki-letnie-988.html
https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sportowe-Trampki_Buty-do-biegania-916.html

2. Platformy + sukienka wiązana w pasie

Kilkucentymetrowe platformy to hit ostatnich czasów. Będą idealnie nadawały się do głębokich dekoltów naszych sukienek, które dzięki nim zostaną ‘ocenzurowane’.

https://www.merg.pl/search.php?text=sport+platform

3. Wysokie tenisówki + sukienka maxi

Śmiało można powiedzieć, że tenisówki dobrze wyglądają ze wszystkim. Szczególnie wtedy, gdy zestawimy je z sukienką mai w stylu lat 70tych.

https://www.merg.pl/pol_m_Odziez-damska_Sukienki_Sukienki-dlugie-MAXI-982.html
https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sportowe-Trampki_Trampki-wysokie-911.html

A Wy, chętnie nosicie tenisówki do sukienek? Na który rodzaj butów stawiacie? Adidasy, krótkie czy długie tenisówki? My uwielbiamy wszystkie połączenia! Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie wszystkie możliwe modele tenisówek w korzystnych cenach. Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel