Jak wybrać idealną torebkę na uczelnię?

2016-08-24
Prawie wszyscy studenci mają teraz wakacje i zbierają siły na nadchodzący rok akademicki. Każda studiująca dziewczyna co rok stawia sobie pytanie jaką torebkę powinna kupić na uczelnię. Zdajemy sobie sprawę, że do rozpoczęcia roku akademickiego pozostało ponad miesiąc, ale warto kupić torebkę wcześniej.

Jaką torebkę powinniśmy brać na uczelnię?

torebki damskie na uczelnię

Na pierwszy rzut oka to pytanie wydaje się proste, jednak kiedy zastanowimy się dokładniej nad tym tematem nie jest już tak łatwo dać prawidłową odpowiedź. Istnieje wiele czynników, które wpływają na decyzję, są to np.:

- potrzebujemy mieć na uczelni tablet czy laptop?
- jak dużo nosimy ze sobą książek?
- potrzebujemy przyborów do pisania czy nie?
- czy ważne jest dla nas miejsce na napój?
- jakim środkiem transportu dostajemy się na uczelnię? 

Zanim spróbujemy znaleźć odpowiednią torebkę na uczelnię powinniśmy odpowiedzieć sobie na wyżej zadane pytania. To pomoże nam zobrazować sobie wielkość i formę przyszłej torebki.

Plecak, duża torebka do ręki czy torebka z paskiem na ramię?

Jaka torebka pasuje najbardziej na uczelnię? Na to pytanie nie ma ogólnej odpowiedzi. Kto z Was odpowiedział sobie już na zadane pytanie, ten może określić na jaki typ torebki się zdecyduje. Dla wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali przedstawiliśmy opis 3 toreb, który mamy nadzieję pomoże w wyborze.

1. Plecak pasuje przede wszystkim do osób, które dojeżdżają na uczelnię rowerem i do osób, które muszę nosić dużo podręczników. Są to przede wszystkim przyrodnicze kierunki: fizyka, biologia czy medycyna.

2. Duża torebka jest idealna, jeśli chcemy wszystko załadować i wziąć ze sobą na uczelnię.

3. Torebka z paskiem na ramię jest dobrym wyborem na długi dzień na uczelni. Laptop, przybory do pisania, zeszyty, a nawet napój znajdą miejsce w tej torebce.

A Wy studenci na jaką torebkę się zdecydujecie w nadchodzącym roku akademickim 2016 / 2017? Niezależnie od Waszego wyboru wszystkie modele, wzory i kolory znajdziecie u Nas! Zapraszamy do zakupów na merg.pl :)zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel