Jak się ubrać na imprezę urodzinową?

2018-08-27
Jak się ubrać na imprezę urodzinową?
To, jak się ubrać na imprezę urodzinową jest bardzo częstym dylematem wielu nastolatek i kobiet. Prosty styl i płaskie buty – ok, ale też wysokie szpilkielegancka sukienka - czemu nie?

Oto porady jak zaprezentować się na imprezach urodzinowych u przyjaciół i krewnych.

Jest to jedna z tych okazji, przed którymi spędzamy dwie godziny lub więcej przed lustrem zastanawiając się czy strój nie jest zbyt ekscentryczny albo zbyt prosty a po głowie chodzi nam tylko jedna myśl „ chcę wyglądać super i zwracać uwagę wszystkich”. Wybierając urodzinową kreację więc, należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym odbywa się impreza, godzinę rozpoczęcia, no i oczywiście czyje są to urodziny: jeśli jest to członek rodziny ciocia, to prostota i skromność są słowami kluczowymi. Mała czarna jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ będzie wygodna i zawsze wygląda się w niej elegancko i z klasą. Można dobrać do niej pasek, który otoczy ścisło talię, by strój nie był zbyt monotonny. Do takiego stroju, najlepiej będzie dopasować klasyczne, niezbyt wysokie czarne szpilki, ale też każdy inny rodzaj obuwia będzie dobrze wyglądał, ponieważ zaletą „małej czarnej” jest to, że można do niej dobrać naprawdę wszystko.

https://www.merg.pl/search.php?text=czarna+sukienka

Jeśli chodzi o imprezę, na której solenizantem będzie Twój przyjaciel, weź pod uwagę miejsce tego wydarzenia.

Czy będzie to wieczór spędzony w dyskotece, kolacja wśród przyjaciół czy wyjście na drinka. Jeśli Twój przyjaciel rzeczywiście zaplanował roztańczoną noc w klubie, to masz nieskończenie wiele możliwości, pamiętaj jednak o tym, żeby strój nie był wulgarny. Wielkie „TAK” krótkim spódniczkom ale ważne jest jednak to, żeby nie przesadzić. Mile widziane są rozkloszowane i zwiewne sukienki jak również te obcisłe i odważne. Na dyskotece, możesz zaprezentować też swoje atuty zakładając długie obcisłe spodnie, modny top i eleganckie szpilki. Szpilki w tym przypadku, odegrają główną rolę, ponieważ wydłużą Twoje nogi.

https://www.merg.pl/pol_m_Ubrania-Damskie_Sukienki_Sukienki-krotkie-MINI-996.html

Na kolację wśród przyjaciół wybierz strój mniej wymagający. Fantastycznym połączeniem jest koszula w dowolnym kolorze z obcisłymi jeansami. Jeśli chodzi o buty, to zależy od Ciebie. Do takiego stroju pasują i balerinki i buty na obcasie. Powinnaś czuć się swobodnie i wygodnie!

https://www.merg.pl/pol_m_Ubrania-Damskie_Koszule-979.html
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel