Jak przechowywać torebki w szafie?

2017-03-07
Wszystkie kobiety marzą o oddzielnej garderobie dla pokaźnej ilości swoich torebek, jednak mieszkając w bloku czy posiadając małe mieszkanie trudno jest sobie na to pozwolić. Jesteśmy zdania, że naprawdę warto zadbać o porządek i właściwe przechowywanie swoich torebek.

Najlepszy sposób na to, jest ułożenie ich w kolejności na półkach w szafie. Wygodniejsze, lecz zajmujące więcej miejsca jest powieszenie ich kolejno na hakach. 

Porządek

Mnóstwo kobiet wkłada wszystkie torebki do kartonowego pudełka problem w tym, że dostęp do nich jest utrudniony i mogą się odgnieść.

Pomocne akcesoria

Kolejnym pomysłem jest zakupienie samoprzylepnych uchwytów – wtedy możesz wybrać dokładne miejsca gdzie chciałabyś, żeby one wisiały.

Zagniecenia w torebkach?

Masz problem z odgniatającymi się torebkami w szafie? Mamy rozwiązanie! Wypchaj je gazetą lub reklamówkami i włóż każdą oddzielnie do tkaninowych woreczków, żeby także chronić je przed kurzem. Dużo kobiet preferuje tę metodę, jest ona wygodna i przydatna.

A co z zapachem?

Bardzo fajnym pomysłem jest wkładanie do torebek saszetek zapachowych lub woreczków po herbacie. Przy otwieraniu torebki, szukaniu czegoś w niej poczujesz przyjemny świeży zapach.

Mamy nadzieję, że przynajmniej w małej części byliśmy w stanie Was zainspirować do zadbania o swoje perełki, bo przecież torebka to niezastąpiony atrybut współczesnej kobiety. Nie tylko są niezwykle funkcjonalne (mogą pomieścić naprawdę dużo), ale stanowią idealne dopełnienie stylizacji. Wszystkie kobiety je kochają.

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-645.html


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel