Jak przechowywać torebki w garderobie

2017-03-17
Każda z nas zastanawiała się pewnie nie raz, co zrobić ze swoimi torebkami w domu. Jak je przechowywać w garderobie pełnej ubrań tak, aby mogły nam posłużyć przez wiele lat. Czy warto dokupić specjalny mebel, który zostanie przeznaczony wyłącznie dla naszych torebek,a może jest to tylko moda lansowana przez blogerki modowe? Sprawdźmy to!

1

Po pierwsze pamiętaj, że to od ciebie w dużej mierze zależy to, jak długo będziesz mogła się cieszyć twoją ukochaną listonoszką czy niedawno zakupionym workiem. Zastanów się w jakim miejscu swojego domu czy garderoby postanowisz je przechowywać. Najważniejsze, żeby była to przestrzeń, gdzie pozostaną one z dala od kurzu i najlepiej promieni słonecznych, które jak wiemy niszą kolory materiałów i tkanin.

2

Po drugie zakup materiałowe woreczki, do których będziesz mogła włożyć swoje torebki. Pamiętaj jednak, aby wybierać takie, które posiadają zapięcia takie jak: suwak czy ściągacz. One również pozwolą ci na uniknięcie niechcianych zabrudzeń, a także zakurzenia twojej kolekcji dodatków. Ponadto idealnie sprawdzą się one również w podróży, dlatego to podwójna inwestycja! Dodatkowo, jeśli masz maszynę sama możesz spróbować je uszyć, wystarczy trochę chęci i spersonalizowany woreczek gotowy;)

3

Równie ważne jest zajęcie się torebką od wewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego polecamy wypełniać niektóre z nich np. papierowymi gazetami, aby te nie straciły swoich kształtów, bądź po prostu nie zniekształciły się. Ponadto pomyśl, o wszelkiego rodzaju odświeżaczach to szaf, i spraw, aby twoje dodatki nie tylko pięknie się prezentowały, ale i przyjemnie pachniały.

4

Nasza czwarta już rada spodoba się szczególnie tym, którzy nie mają dużo wolnego miejsca w swoich domach. Warto zakupić po prostu haczyki, które umieszczamy na ściankach szafy, dodatkowe uchwyty staną się bezpiecznym miejscem, dla mniejszej kolekcji toreb czy plecaków. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zajmiemy żadnej dodatkowej przestrzeni w swoim mieszkaniu.

5

Jednak jeśli to nie wystarcza, dobrym wyjściem jest pomyślenie o dodatkowej półce w szafie bądź zakupie nowego mebla. Warto rozpatrzyć również opcję zakupu wieszaka, na którym umieszczamy torebki. Dodatkowo nasza garderoba zdobęcie tym sposobem modny od kilku sezonów i praktyczny dodatek.

Jesteśmy pewni, że spełniając, którekolwiek z naszych porad poczujesz, że twoje torebki są przechowywane bezpiecznie w twojej garderobie. A ich umiejętne rozmieszczenie dodatkowo pozwoli ci na łatwiejsze podejmowanie decyzji w doborze dodatków do codziennych stylizacji. A więc do dzieła!

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-645.html


zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel