Jak przechowywać torebki?

2016-08-02
Każda z nas chciałaby cieszyć się jak najdłużej swoją piękną torebką. Aby tak się stało powinnyśmy pamiętać jak ważne jest odpowiednie przechowywanie. Kobiety, które inwestują dużo pieniędzy w torebki chciałyby możliwie jak najdłużej je używać. Podpowiemy Wam co zrobić, aby to się stało.

Przechowywanie torebek

Najważniejsze jest, aby torebki miały jedno wspólne miejsce i abyśmy łatwo mogły je wyszukać. Dobrym pomysłem są plastikowe pudełka, które można przechowywać pod łóżkiem lub w szafie. Taki sposób przechowywania jest wygodny i porządny. Torebki są zapakowane i w razie potrzeby można ją wyjąć. Istnieją też inne możliwości przechowywania torebek: stojaki, uchwyty i wieszaki. Stojaki są zazwyczaj metalowe i mogą stać w każdym miejscu w pokoju. Wieszaki na torebki najczęściej wiszą na drzwiach, a jeśli któraś ma dużo miejsca w szafie to idealne będą wieszaki.

Przechowywanie torebek skórzanych

Wysokogatunkowe torebki skórzane powinny być przechowywane w przepuszczającej powietrze bawełnianej torbie, ponieważ jest chroniona przed kurzem, pyłem i promieniowaniem słonecznym. Poza tym gdy torebka będzie dłużej przechowywana powinnyśmy wypchać ją specjalnym materiałem na wypełnienie, żeby torebka zachowała swój kształt. Kiedy wypierzecie swoją torebkę warto pozostawić ją w temperaturze pokojowej, aż do wyschnięcia i dopiero suchą schować do bawełnianej torby.

Kreatywne pomysły na przechowywanie torebek

Pokażemy Wam kilka kreatywnych pomysłów na przechowywanie torebek. Będą to wspaniałe inspiracje, aby zorganizować specjalne miejsce dla torebek.zdjęcia: grafika Google; freshideen.com
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel