Jak dopasować kozaki i botki do naszej figury?

2017-12-02
Oczywistym jest, że jesienią i zimą must have’m każdej szafy będą kozaki. Pozostaje tylko pytanie jaki model wybrać, ponieważ źle dobrane buty mogą dodawać nam 10 kilogramów, albo odejmować 10 cm wzrostu. My doradzimy Wam jakie kozaki pasują do jakiej figury. Jesteście ciekawe? Zapraszamy!

1. niskie kobiety

Niskie kobiety, które za pomocą butów chcą dodać sobie kilka centymetrów powinny uważać, aby ich kozaki nie miały marszczonej cholewki. Zbyt dużo materiału może optycznie skrócić nogi. Co kupować? Krótka cholewka, która przylega do kostki, niewysoki obcas i szpic - to będzie strzał w dziesiątkę!

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki_Botki-na-szpilce-883.html

2. wysokie kobiety

Wysokie kobiety mają ten komfort, że często mogą wybierać płaskie buty. Także ‘zabójcy’ figur - toporne wiązania czy marszczenia na cholewce sprawdzą się u tego typu kobiet rewelacyjnie. Ważne: zrezygnujcie ze szpiczastych butów, które wydłużą optycznie Wasze stopy.

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Kozaki_Kozaki-plaskie-894.html

3. kobiety z krągłościami

Kobiety z krągłościami powinny sięgać po botki z krótką cholewką. Dzięki temu odsłonimy najszczuplejszą część naszej nogi czyli kostkę. Rada: idealnym wyborem będą botki ze słupkowym obcasem.

https://www.merg.pl/search.php?text=botki+s%C5%82upek

4. szczupłe kobiety

Szczupłe kobiety często mają problem, bo nawet wąska cholewka odstaje im od nogi. Jak to rozwiązać? Wystarczy wybierać modele butów z przylegającą cholewką, która jest hitem tegorocznej jesieni. Ważne: trzymajcie się z daleka od słupkowych obcasów.

https://www.merg.pl/search.php?text=kozaki+wsuwane

Który model kozaków pasuje najbardziej do Waszej figury? Macie już taki w swojej szafie? Jeśli jeszcze nie to zachęcamy Was do zakupów w naszym sklepie, gdzie z pewnością znajdziecie odpowiednie obuwie. Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google, GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel