Hit lata 2016: Sandały z pomponami

2016-07-05

W tym sezonie hitem stały się sandały z pomponami w stylu Alameda Turquesa. Jest to portugalski duet matki i córki, które zajmują się tworzeniem butów z wielokolorowymi pomponami.

Aby wykonać jednego buta potrzeba około 4 godziny

Sandały z pomponami można kupić w luksusowych butikach, a ich cena wynosi ponad tysiąc złotych. Jednym z tych butików jest butik Moliera 2. Kwota jest wysoka, ale w zamian otrzymujemy ręcznie robione i unikatowe buty. Wiele gwiazd już zakochało się w butach z pomponami.

sandały z pomponami

Cały instagram także oszalał na ich punkcie. Sandały z pomponami można łączyć zarówno z eleganckimi jak i codziennymi stylizacjami. Najbardziej popularnym modelem są sandały rzymianki wiązane rzemykiem wokół łydki. Model ten nazywa się Matisse. W ofercie można znaleźć także wiele innych, skromniejszych modeli, oczywiście wszystkie są z kolorowymi pomponami.

sandały z pomponami

Dzięki Merg.pl możesz być szczęśliwą posiadaczką tych super modnych sandałów za wielokrotnie niższą cenę! W naszej ofercie mamy kilka bardzo ładnych modeli. Musisz się jednak pospieszyć bo sprzedają się jak świeże bułeczki :)

sandały z pomponami

zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2016
pixel