Fashionistki noszą teraz swoje torebki wokół talii

2017-02-12
Przy wyborze torebki jedną z ważniejszych rzeczy dla kupujących jest praktyczność. Dotyczy to też gwiazd, które chcą, aby to właśnie akcesorium towarzyszyło im praktycznie wszędzie. Po odrodzeniu Floppy Bag (torebka „dyskietka”) śledziliśmy rozwój torebek noszonych na pasku, czyli bardziej eleganckiej i dorosłej wersji swojej poprzedniczki z lat 90tych. Marni, DKNY, Joseph i Emporio Armani w swoich aktualnych kolekcjach także zaprezentowali Belt Bag (czyli saszetkę na pasku). Prada dodała od siebie trendy: ich nowa Cahier Bag była z ciemnozielonego lub ciemnoczerwonego aksamitu i przez swoich zmiennych nosicieli mogła być noszona jako torba na ramię lub jako kopertówka.

Jak zestawiać taką torebkę?

Przy wyborze tej torebki powinniśmy zrezygnować z falbanek i zwierzęcych printów, ponieważ to mogłoby przeciążać i przeładować stylizacje. Byłaby ona przesadnie ozdobna. Najlepiej funkcjonować tu będą monochromatyczne stylizacje.

Co sądzicie o torebkach noszonych wokół talii? Według Was jest to hit czy kit? Po różne torebki zapraszamy Was do naszego sklepu na merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel