Do czego założyć niebieskie / kobaltowe szpilki?

2016-09-06
Do czego założyć niebieskie / kobaltowe szpilki?
Od miesięcy stoją w Waszej szafie przepiękne niebieskie szpilki, a Wy nie wiecie z czym najlepiej je nosić? W naszym artykule znajdziecie odpowiednie wskazówki, jak możecie zestawiać swoje niebieskie szpilki - stylowo i na co dzień.

1. Niebieskie szpilki do jeansów

Na co dzień lub w biurze niebieskie szpilki można zestawiać z jeansami (np. podartymi). Do takiej kombinacji można dorzucić białą bluzkę i dzięki temu macie szybko i łatwo odpowiednią stylizację do pracy lub na spotkanie z przyjaciółkami.

2. Ton w ton - to przyciąga spojrzenie!

Kiedy mamy jakąś wyjątkową okazję i chcemy ubrać się odpowiednio zbytnio nie zwracając na siebie uwagi wybieramy wtedy stylizację ton w ton. Jak wyglądałyby nasze szpilki z seksowną, niebieską sukienką koktajlową? Lub z niebieską spódnicą o długości do kolan? Do tego nałożyć top lub bluzkę w takim samym odcieniu. Przy takich stylizacjach powinniśmy dokładnie przejrzeć się w lustrze i zobaczyć, czy ubrania które ze sobą zestawiliśmy są harmoniczne. Jeśli nie, warto próbować innych kombinacji. Wasze buty powinny przyciągać wzrok, dlatego byłoby dobrze jeśli miałyby najciemniejszy odcień niebieskiego z całego zestawu.

3. Odwaga do kolorów

Jeśli ktoś ma więcej odwagi i nie boi się może zdecydować się także, aby swoje niebieskie szpilki zestawić z innymi kolorami. Na przykład niebieskie szpilki wyglądają naprawdę świetnie z żółtą sukienką. Szczególnie jeśli pasek przy sukience lub opaska do włosów ma ten sam kolor co buty. Niebieskie szpilki można także zestawiać z wzorzystą sukienką lub ze spodniami z printem - wtedy góra stylizacja powinna być jednokolorowa.

4. Stylizacja z niebieskimi szpilkami może być także elegancka

Na wieczorną, elegancką uroczystość możemy nasze niebieskie szpilki zestawić z czarną, skromną koktajlową suknią lub z czarnym, eleganckim kostiumem. Szpilki dyskretnie przykuwają spojrzenia innych i podkreślają elegancję stylizacji.

Zawsze podobały Wam się niebieskie szpilki, ale bałyście się je kupić, bo nie wiedziałyście jak je zestawić? Już teraz śmiało możecie zamówić je w naszym sklepie! Zapraszamy do zakupów na merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel