Długo potępiane, teraz modne: białe botki!

2017-02-16
Pomiędzy słowami trendy, a kiczowaty czasami przebiega tylko cienka granica. Dobrym przykładem na potwierdzenie tej tezy są białe buty. Podczas gdy białe tenisówki są przez wszystkich kochane i akceptowane gorzej już jest z białymi czółenkami czy kozakami. Zgadzacie się z nami?

Jednak w tym roku białe botki przeżyją swój wielki come back! Ostatnio w 2013 roku można było zobaczyć białe botki na czerwonym dywanie u takich gwiazd jak: Karolina Kurkova, Blake Lively czy Beyonce. Następnie buty te promowane były na Fashion Weeku i od tego momentu każda kobieta chciała je mieć!

Obecnie w swoim asortymencie białe botki ma tzw. „Święta Trójca” czyli Céline, Balenciaga i Vetements. Podczas niedawnego Fashion Weeku w Kopenhadze zobaczyć mogliśmy je także na wybiegach. Powiedzmy sobie otwarcie: nosząc białe botki poruszamy się na cienkim lodzie. Dlatego przy wybieraniu butów powinniśmy postawić na jakość.

Jeśli Wy też kochacie modę to koniecznie skuście się na białe botki! Pamiętajcie, że nasz sklep stawia nie tylko na najmodniejsze modele i materiały, ale też na jakość. Zapraszamy do zakupów na merg.plzdjęcia: grafika Google
[product_1][product_2][product_3][product_4] [product_5][product_6][product_7][product_8] [product_9][product_10]
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel