Długie nogi pomimo płaskich butów? Z naszymi radami to się uda!

2016-10-11
Płaskie buty są wygodne, wyglądają swobodnie i są idealnymi butami na co dzień. Ale często niestety nasze nogi wydają się przez nie krótkie i grube. W naszym artykule znajdziecie kilka wskazówek, dzięki Wasze nogi optycznie się wydłużą w płaskich butach!

1. Spódnica mini

Jeśli ktoś lubi spódnice mini i chciałby wydłużyć optycznie swoje nogi powinien wybierać buty, które kończą się poniżej kostki. To, czy wybierzemy niskie tenisówki, baleriny czy pantofle zależy już od naszego własnego gustu.

2. Jeansy

Aby uzyskać efekt długich nóg w jeansach powinniśmy decydować się na wąskich butów. Baleriny lub mokasyny niezależnie od modelu będą idealnym wyborem!

3. Sukienka maxi lub spódnica maxi

Aby nasze nogi wydały się długie w sukience lub spódnicy maxi trzeba pokazać po prostu palce u stóp! Dlatego sandały będą idealnym wyborem.

4. Spodnie culottes lub spodnie 7/8

Szeroko cięte culottes czy obciśle przylegające spodnie 7/8? Wszystkie spodnie, które kończą się przed kostką potrzebują otwartych butów, aby optycznie wydłużyć nogi.

5. Spódnice midi

Spódnice midi mogą mieć różne kroje, ale jedno jest wspólne: długość. Ta cecha spódnicy zwraca uwagę na to, co jest najszczuplejsze czyli kostki.

A Wy jakie macie sposoby na długie nogi w płaskich butach? Mamy nadzieję, że nasze triki okażą się pomocne i zapraszamy do zakupu płaskiego obuwia i nie tylko na merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel