Dlaczego gwiazdy na czerwonym dywanie noszą za duże buty?

2017-05-30
Oglądając niektóre stylizacje z czerwonych dywanów często zastanawiamy się co gwiazda miała na myśli nakładając daną kreację? Czy ona przeglądała się w lustrze? Czemu nikt jej nie powiedział, że wygląda w tym źle? I najważniejsze… dlaczego osoba mająca tak dużo pieniędzy nie założyła dobrych butów?!
Z problemem z ostatniego pytania spotykamy się coraz częściej. Wam też w oczy rzuciły się gwiazdy i celebrytki, których szpilki były za duże? Przede wszystkim w czółenkach widać wolną przestrzeń przy pięcie.

Tutaj kilka gwiazd, które miały na sobie za duże buty:

Jednak gdyby tak dłużej nad tym pomyśleć to ten trick gwiazd nie jest wcale taki głupi. Wielogodzinne stanie lub chodzenie w szpilkach może powodować ból stóp. Buty w odpowiednim rozmiarze mogą dodatkowo zafundować nam odciski i pęcherze. Buty o jeden rozmiar większy takiego problemu nie powodują. Jeśli któraś z Was ma problem z bolącymi stopami w szpilkach to proponujemy wypróbować ten pomysł!

Czy sądzicie, że za duże buty gwiazd to przemyślana strategia czy gapiostwo? Zdarza Wam się wyjść w za dużych butach? Jeśli jednak wolicie buty w odpowiednim rozmiarze to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie dobrania złego rozmiaru wymiana jest darmowa! Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel