Czy w tenisówkach można mieć długie nogi?

2017-10-02
Mniej oznacza więcej? Nie przy tenisówkach! Wyższe modele sięgające za kostkę wyglądają naprawdę modnie. W dodatku są odrobinę ekstrawaganckie i w męskim stylu, a do tego mają sportowy charakter.

Jeśli zapytalibyśmy kogokolwiek czy uważa, że tenisówki za kostkę skracają nogi każdy odpowie twierdząco i taka też jest prawidłowa odpowiedź, ale … jest kilka tricków, dzięki którym będzie można optycznie je wydłużyć. Jesteście ciekawe?

1. Podkreślenie talii

Jednym pomysłów na optyczne wydłużenie nóg jest podkreślenie talii. Najlepszy efekt uzyskacie zakładając spodnie z wysokim stanem, albo taliowaną spódnicę.

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sportowe-Trampki-201.html

2. Pokazać kawałek ciała

Jeśli chcemy optycznie wydłużyć nogi to warto odwrócić od nich uwagę. Może być to na przykład kawałek odsłoniętego ciała - krótki t-shirt, spodnie biodrówki czy po prostu przykrótkie jeansy.

3. Nosić długości midi

Po środku leży sukces! Do wysokich tenisówek zrezygnuj ze spódnic maxi i mini, a wybieraj długości midi. My proponujemy transparentne tiulowe albo syfonowe spódnice. Połączenie sportowych, luźnych tenisówek i słodkiej, dziewczęcej spódnicy będzie rewelacyjnym przełamaniem stylu.

Lubicie nosić tenisówki za kostkę? Już od teraz nie musicie się martwić, że skrócą Wam nogi! Wszystkie modne modele znajdziecie w naszym sklepie merg.pl, zapraszamy

https://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sportowe-Trampki-201.html


zdjęcia: grafika Google, GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixel