Czy nerki to najlepsze torebki świata?

2016-06-30

Lato w pełni ? słońce rozpieszcza wspaniałą pogodą, w naszych garderobach pojawiły się już sukienki, spodenki i sandałki. Taka pogoda sprzyja nie tylko odmienionej garderobie lecz również znacznie większej aktywności fizycznej. Jakie to ma znaczenie dla naszej garderoby? Bardzo duże, ponieważ coraz częściej wybieramy się poza miasto, spędzamy czas na spacerach lub rowerze, rozpoczął się również okres festiwalowy. Dlatego też każdy, kto ceni sobie wygodę i praktyczność, a dodatkowo wie, co w modowej trawie piszczy, na pewno niejednokrotnie słyszał o ?nerkach?..

Zgodnie z tradycją

Te ?mini torebki?, saszetki, które przepasamy wokół bioder, są nieprzemijającym hitem. Można powiedzieć, że noszą je wszyscy ? dostrzeżemy je na zdjęciach stylizacji znanych aktorek, blogerek modowych, gwiazd sportu i muzyki. Te niepozorne nerki zawładnęły sercami, jednakże co w nich tak bardzo nas urzeka? Dlaczego tak wiele osób je pokochało?

torebki nerki noszone przez gwiazdy

Funkcjonalność

Główną i niezaprzeczalną zaletą nerek jest ich funkcjonalność. Ze względu na ciekawy sposób noszenia ich, mamy nieskrępowane ręce, a co za tym idzie. bardzo dużo swobody. Możemy je nosić nie tylko wokół bioder, chociaż to najpopularniejszy sposób. Coraz częściej można zauważyć, że zaczyna on odchodzić do modowego lamusa, teraz na topie stało się zakładanie nerek przez ramię. Nie ma znaczenia, który ze sposobów wybierzesz, zawsze będziesz czuć wygodę i swobodę ruchów. Nerki są niezastąpione podczas wycieczek rowerowych i rolek, ponieważ możemy mieć zawsze pod ręką to co najpotrzebniejsze: portfel, telefon i kilka innych przydatnych drobiazgów. Nerki swoją popularność zyskały na festiwalach, głównie muzycznych takich jak Coachella, Open`er Festival, czy Glasnobury Fesitval. Podobnie jak podczas wycieczki rowerowej, festiwalowicze mogą mieć przy sobie najważniejsze rzeczy i nie muszą się martwić o to, że muszą pilnować torebki lub plecaka, bądź oddawać przedmioty do depozytu.

torebki nerki

Dzięki temu, że nerki są niewielkich rozmiarów, stają się praktycznie niewidoczne w całości stylizacji, w związku z tym, można szaleć i bawić się modą. Mimo to należy pamiętać, że nie zawsze będą pasować ? lekka, zwiewna sukienka oraz szpilki w połączeniu z saszetką na biodrach na pewno nie będą wyglądać korzystnie. Nie oznacza to jednak, że te akcesoria są zarezerwowane jedynie dla ściśle pojętego, sportowego stylu. Bez obawy możesz połączyć nerkę z szortami z wysokim stanem oraz ciekawym crop topem bądź braletem, świetnie sprawdzi się również stylizacja oparta na klasycznych jeansach, trampkach, topie i narzutce w stylu boho, który w tym sezonie powraca w wielkim stylu. Najważniejszą zasadą staje się zwracanie uwagi na wygodę i praktyczność, natomiast fajna nerka stanowi delikatne podkreślenie lub kolorystyczne uzupełnienie całości stylizacji.

torebki nerki
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel