Czy kobiecie wystarczy jedna torebka? Oczywiście, że nie :)

2016-02-18

Każda kobieta kocha torebki

? jest to niezaprzeczalny fakt. Jednakże jedna torebka nie wystarczy, ponieważ kobieta zmienną jest i uwielbia różnorodność.

Rano lubimy włożyć coś wygodnego jak jeansowe rurki oraz biały top, w południe możemy dorzucić ciekawą biżuterię oraz delikatne szpilki, natomiast wieczorem przechodzimy kolejną metamorfozę ? spodnie zamieniamy na sukienkę bądź spódnicę. Niemożliwe jest aby jedna torebka wystarczyła aż do tylu stylizacji! Owszem, w garderobie każdej kobiety powinna znaleźć się skórzana, elegancka kopertówka oraz duża wygodna torba worek lub pojemny kuferek. To jest podstawa, absolutne minimum jakie powinno wystarczyć do stworzenia ciekawej stylizacji. Lecz trzeba mieć na uwadze, że każda pora roku, każdy sezon, rządzi się czasami bardzo odmiennymi zasadami, a świat mody, mimo że jest bardzo otwarty na ciekawe i nowatorskie połączenia, potrafi również być niezmiernie surowy.

Dlatego też potrzebujemy różnorodnych wariantów kolorystycznych, bo czy wyobraża sobie ktoś założyć do pięknie skrojonego, wiosennego płaszcza w odcieniu kobaltu torebkę w kolorze pastelowej limonki? Kolorystyczne dobranie dodatków takich jak buty i torebki jest sztuką, której każda kobieta uczy się przez całe życie, dlatego też, potrzebuje wielu różnorodnych modeli aby w końcu znaleźć ten jeden, idealnie pasujący do zaplanowanej stylizacji.

Nie tylko barwa jest istotna

Na nasz wybór wpływa również materiał i jakość wykonania ? jaką przyjemność może sprawić zakup, który po krótkim czasie nie będzie mógł cieszyć? Za każdym razem staramy się zwracać uwagę na tę podstawową zasadę. Skóra ? lakierowana lub matowa, o zróżnicowanej fakturze lub całkowicie gładka, istnieje tyle możliwości wyboru, więc dlaczego ograniczać się tylko do jednej torebki?

Również dodatki, takie jak okucia, przeszycia, fason rączek wpływają na fakt, że duża kolekcja torebek nie jest czymś złym. Nie zawsze będzie pasować czarna torebka na ramię z wyeksponowaną kieszenią z przodu, podobnie jak nie za każdym razem możemy wybrać lakierowaną skórę z metalowymi elementami.

Mimo, że za każdym razem staramy się znaleźć tę jedną jedyną, idealną torebkę, nie jest to możliwe. Eksperymentowanie z modą jest wpisane w kobiecą naturę, nawet, jeżeli czasami lubimy przypomnieć sobie o dawno temu zakupionej torbie lub o skarbie znalezionym w szafie babci to zdecydowanie częściej wolimy wybrać się do sklepu na ciekawe zakupy. Różnorodność dostępnych fasonów jest ogromna i na pewno każda z nas mając możliwość wyboru tej idealnej torebki nigdy nie pokazałaby tylko jednego modelu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
pixel