Czerwień + zieleń - zestawienie kolorów, które będzie modne w 2017 roku

2016-12-30
Święta już za nami, ale czerwień i zieleń nadal pozostają w modzie. Zestawienie to pozostanie trendy także w następnym roku! Kto to zapoczątkował? Gucci. Już od dawna marka ta stawiała na charakterystyczne zielono - czerwono pasy. Obojętnie w jakim zestawieniu wzorów czy na akcesoriach - kolory te pasują do siebie zawsze.

1. Warstwowy look

Zestawienie czerwieni i zieleni wygląda naprawdę korzystnie w warstwowej stylizacji. Co to oznacza? Czerwone i zielone części garderoby nosimy jedno na drugim. Szczególnie modne teraz jest czerwona bluza oversize do zielonej bomberki. Do tego przykrótkie jeansy (croppedd jeans) i botki. Gotowe!

zdjęcie: getty images

2. Mix wzorów

Szczególnie Gucci w swoich kolekcjach stawia na różnorodność wzorów w kolorach czerwieni i zieleni. Wzory można zestawiać bez zahamować, w kreatywny sposób. Ważne jest jednak, aby nie łączyć ze sobą więcej niż 3 wzorów, ponieważ nasza stylizacja może wyglądać na niespokojną, chaotyczną.

zdjęcie: getty images

3. Zestawienie akcesoriów

Także akcesoria nadają się do tego, aby zestawiać modne kolory. Czerwona torebka do zielonego swetra? Perfekcyjnie! Także szpilki, pasek czy kapelusz mogą nadać stylizacji konkretny charakter. Co wybierzesz Ty?

zdjęcie: getty images

Co sądzicie o tym zestawieniu? Kojarzy Wam się tylko ze świętami czy mogłybyście nosić te kolory także na co dzień? Jeśli jeszcze nie macie butów albo torebki w tych modnych kolorach to zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel