Czerwień - komu pasuje i jak ją nosić?

2016-12-14
Czerwień jest sexy, mocna i odważna. Ale czy kolor ten pasuje każdemu? Jak powinniśmy go nosić?

Czerwień odzwierciedla pewność siebie i natychmiast rzuca się w oczy, ponieważ ten kolor jest zazwyczaj szybciej zauważalny. Nasza uwaga i zainteresowanie jest mimowolne. Czerwony uosabia siłę i radość życia, tak jak energię i namiętność, pasję. Ten, kto nosi czerwony, poskreśla tym swoje osobiste zalety i emanuje szczęściem. Także mężczyźni kochają ten kolor, ponieważ dzięki niemu wzrasta atrakcyjność kobiety. Czerwień jest w końcu kolorem miłości.

Kto może nosić czerwień?

W zasadzie czerwony pasuje każdej kobiecie. To zależy tylko od odpowiednio dobranego odcienia, gdzie ważną rolę grają ciepłe i zimne niuanse. Jeśli któraś z Was ma czarne lub ciemnobrązowe włosy i jasną karnację to powinna zdecydować się na zimne, mocne czerwienie. Stylizacja na Królewnę Śnieżkę gotowa! Zimne odcienie skóry idą w parze z ciemnymi blondynkami i jasnymi brunetkami - kobiety te także powinny wybierać chłodny czerwień. Ciepłe odcienie czerwieni znakomicie wyglądają u blondynek z ciemną karnacją. Czerwone włosy, piegi i ciepły odcień skóry? Zdecyduj się na delikatne, ziemisto - złote tony.

A Wy nosicie czerwień? My musimy przyznać, że kochamy ten kolor! Jeśli nie masz jeszcze w swojej szafie czegoś czerwonego to zapraszamy do zakupu butów lub torebki w tym kolorze na merg.plzdjęcia: gettyimages
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel