Czerń + biel = gorące zestawienie! Jak łączyć aktualne biało - czarne trendy?

2017-07-26
Czerń i biel należą chyba do największych kontrastów w modzie. Świetnie do siebie pasują, a dodatkowo wcale nie są nudne. Dzięki zestawieniu tych 2 kolorów możecie naprawdę stworzyć olśniewające stylizacje. Pokażemy Wam kilka pomysłów jak łączyć trendy w tych kolorach!

Rada 1: Góra biała, dół czarny lub na odwrót

Przy wyborze białej góry cała uwaga skupia się właśnie na tej części ciała. Jeśli top przykuwa uwagę (ma falbanki, kokardę, objętości) warto wybierać skromny dół - spódnica ołówkowa lub cygaretki. Takie połączenie jest bardzo klasyczne i zawsze świetnie wygląda!

Rada 2: Rzucające się w oczy akcesoria

Kolorowe akcesoria mogą być świetnym dodatkiem, który przełamie czerń i biel. Dlatego też warto zdecydować się na mocne buty lub torebkę (kolorowy dodatek powinien być jeden, dwa to niestety już za dużo). Dzięki takiemu dodatkowi Wasza stylizacja nie przejdzie obojętnie.

Rada 3: Wzory

Osoba, która chce zdecydować się na czarno biały wzór powinna ograniczyć się tylko do tego jednego - kropki, paski itd. Nigdy nie zestawiajcie ze sobą dwóch wzorów! To wprowadzi optyczne zamieszanie i nie wpłynie korzystnie na Wasz look.

Rada 4: Metaliczne elementy

Metaliczne dodatki (torebka, buty, biżuteria) bardzo dobrze wyglądają w połączeniu z czernią i bielą. Dodatkowy kolor będzie świetnym akcentem, który doda stylizacji szlachetnego wdzięku. Nasi faworyci: złote i srebrne elementy!

Rada 5: Mix materiałów

Każdą biało - czarną stylizację można dodatkowo wzbogacić o mix materiałów. Świetnym wyborem będzie na przykład połączenie zupełnie różnych materiałów jak lakierowana skóra i koronka. Inne równie ciekawe zestawienie to jedwab lub skóra ekologiczna i satyna.

A Wy dziewczyny, jak najchętniej łączycie czerń z bielą? Stosujecie te triki, które przedstawiliśmy w artykule czy inne? Po wszystkie buty i torebki, które warto łączyć z biało - czarnymi stylizacjami zapraszamy Was do naszego sklepu merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel