Color blocking powraca: Tak nosi się teraz trendy!

2017-03-05
Przypominacie sobie co to takiego jest color blocking? Ten rzucający się w oczy trend powrócił, a my pokażemy Wam co będzie hot, a co not!
Color blocking jest najbardziej kolorowym trendem lat. Jednak warto zacząć od definicji tego pojęcia - chodzi o zestawianie ze sobą nawzajem różnych ubrań w Jaskrawych, mocnych czy rzucających się w oczach kolorach. Róż z czerwienią, jasnoniebieski do granatu czy żółty do fioletu - w 2017 roku wszystkie odcienie będą dozwolone.

Color Blocking: tak nosi się ten trend!

Color Blocking już dawno pobił serca wszystkich fashionistek modowych. Najmodniejszym połączeniem jest teraz jednak róż z czerwienią. Pastelowe tony także są teraz chętnie zestawiane. Poszukujecie inspiracji? Oto kilka zdjęć, co i jak nosić: kolor blocking  kolor blocking  kolor blocking  kolor blocking  kolor blocking

Jak z color blocking zrobić stylizację na co dzień?

Color Blocking szybko może stać się zbyt ostry. Zwłaszcza wtedy, gdy połączymy ze sobą 2 lub 3 bardzo mocne kolory. Jeśli jednak chcecie nosić color blocking na co dzień to radzimy skupić się na jednej rodzinie kolorów. Na przykład góra stylizacji może być w różnych odcieniach czerwieni jak na przykład czerwień w kolorze pomidora i malinowy. Reszta stylizacji natomiast powinna być skromna i w neutralnych kolorach jak czerń, szary lub beż. Casualowy look jest gotowy!

Czego w żadnym wypadku nie powinniśmy robić przy color blocking?

Color Blocking wygląda na łatwy styl. Jednak to nie polega na tym, aby łączyć ze sobą kolory na chybił trafił. Ten trend ma swoje ukryte wady i niestety można wyglądać w nim słabo. Zwłaszcza wtedy, gdy kolory na które się zdecydujecie nie pasują Wam. Zestawiając różne odcienie powinniśmy wybierać takie, które podkreślą naszą skórę i karnację.

Co sądzicie o tym trendzie? Słyszałyście o nim wcześniej? W naszym sklepie znajdziecie wiele butów w rzucających się w oczy kolorach. Możecie wybierać w balerinkach, tenisówkach, czółenkach, mokasynach i wielu innych modelach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel