Co zrobić, aby torebka skórzana zawsze wyglądała jak nowa

2016-08-25
Co zrobić, aby torebka skórzana zawsze wyglądała jak nowa
Skóra niestety może szybko wyglądać na zużytą. Przedstawimy Wam kilka pielęgnacyjnych trików, dzięki którym będziecie mogli długo cieszyć się swoją skórzaną torbą.

Ukochana, kupiona!

Najpierw wpada nam w oko, potem oszczędzamy na nią i w końcu jesteśmy dumnymi posiadaczkami klasycznej, pięknej, skórzanej torebki. Inwestycja w taką torebkę jest długoterminowa, opłaca się i daje gwarancję radości przez kilka następnych lat.

Co trzeba zrobić przed pierwszym noszeniem torebki?

Niezależnie czy torebka jest zamszowa czy z gładkiej, śliskiej skóry nie powinniśmy wypuszczać jej niechronionej. Dla każdego rodzaju skóry można kupić odpowiedni spray impregnujący, który będzie chronił torebkę przed zużyciem.

Jak dbać najlepiej o skórzaną torebkę?

Ważne jest odpowiednie przechowywanie skórzanej torebki. Nie wolno rzucać jej byle jak w kąt, gdyż może to prowadzić do nieestetycznych zagnieceń torebki lub poprzez tarcie do zadrapań na suwakach. Aby temu zapobiec wystarczy zgnieść stare gazety i wypełnić nimi torebkę, a następnie włożyć ją do szafy. Dzięki temu będziecie mogły długo cieszyć się Waszą skórzaną torebką.

A Wy jakie macie sposoby na pielęgnacje skórzanej torebki? U nas znajdziecie skórzane torebki z wysokiej jakości skóry, zapraszamy na merg.pl!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel