Cięcie spodni, które wydłuży optycznie Wasze nogi!

2017-01-28
zdjęcie:gettyimages; Collage: Elle.de
Aby Twoje nogi były niesamowicie długie jak u top modelki potrzebujesz tylko jednego modowego tricku: nogawki XXL! Obojętnie czy w eleganckiej stylizacji czy w swobodnym looku - spodnie te nadadzą światowego szlifu w każdym przypadku!

Największym plusem tych spodni jest to, że wydłużają optycznie one każde nogi! Ważne jest, że spodnie zawiązywane są w talii co nadaje lekkości i elastyczności całej stylizacji. Długie pasy i wysokie obcasy będą dodatkowymi pomocnikami.

Jak zestawiać szerokie spodnie?

Przy górnej części stylizacji masz wolny wybór -od bluzek, przez podkreślających figurę golfów, aż do t-shirtów. Małe kobiety powinny wsadzać koszulki do środka spodni, żeby nie zaburzało to ich figury. Wybierajmy eleganckie płaszcze i kurtki. Kobiety okrąglejszych kształtów niech zdecydują się na płaszcz oversize. Decydując się na buty myślmy o okazji, na jaką chcemy je założyć - szlachetne szpilki czy swobodne tenisówki. Wybór zależy od Ciebie!

Mamy nadzieję, że nasz kolejny artykuł okaże się dla Ciebie przydatny. Pamiętaj, że wszystkie modne modele, kolory i wzory butów znajdziesz w naszym sklepie merg.pl

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel