Buty od Saint Laurent za 10 000 dolarów! Hit czy kit?

2017-04-05
Najnowsze błyszczące buty od Saint Laurent są chyba spełnieniem marzeń każdej fashionistki modowej. Jednak musimy to powiedzieć: ich cena to prawie 10 000 dolarów! Na dodatek cena nie jest jedynym problemem: w amerykańskich, luksusowych domach handlowych są niesamowicie długie kolejki oczekujących na nie kobiet!

Nie ukrywajmy, buty te są nieosiągalne dla nas, zwykłych śmiertelniczek. Ale mega gwiazdy to co innego! Rihanna już od jakiegoś czasu pokazywała się w tych butach i nawet trzykrotnie wylądowały one u niej na instagramie! Podsumowując: lista oczekujących dzięki niej zwiększy się do nieskończoności. Bye, bye buty!

Pocieszając chcielibyśmy dodać, że i tak na co dzień nie miałybyśmy gdzie nosić takich butów. Ewentualnie do klubu, ale co gdyby inna osoba nas nadepnęła, albo wylała nam na nie cokolwiek? Tragedia!! Nie do pomyślenia! Na szczęście nie musimy się o to martwić, bo nie mamy (i mieć nie będziemy) butów Saint Laurent za 10 000 dolarów!

Co sądzicie o tych butach? Według Was są one hot czy not? Jeśli lubicie błyszczące buty to zapraszamy Was do naszego sklepu, gdzie z pewnością znajdziecie atrakcyjne modele na każdą kieszeń! Merg.plzdjęcia: GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel