Buty na każdą zimową pogodę!

2016-10-29
Tenisówki, klasyczne kozaki, botki, sztyblety, buty trekkingowe- przygotowaliśmy dla Was zestawienie butów idealnych na zimową pogodę.

1. Tenisówki

Tenisówki są pierwszym wyborem na przyjemny, łagodny zimowy dzień. Najlepszym wyborem będą tenisówki sięgające do kostki, aby było ciepło.

2. Klasyczne kozaki

Jeśli na zewnątrz jest naprawdę zimno idealne będą klasyczne kozaki. Niezależnie czy to kozaki sięgające do kolana czy do uda- każdy model będzie dobry.

3. Sztyblety / botki na płaskim obcasie

Podczas wstrętnych zimowych opadów sięgamy chętnie po botki na płaskim obcasie lub sztyblety z grubą podeszwą- duże kałuże nie będą stanowić już dla Was zagrożenia!

4. Buty trekkingowe

Błoto pośniegowe i zimno jest obojętne butom trekkingowym. Buty te podczas takiej pogody są nie tylko szalenie praktyczne, ale też są na topie.

5. Śniegowce

Termometr wskazuje temperaturę poniżej zera? Tutaj musi wkroczyć prawdziwy ekspert: śniegowce! Niezawodnie ochronią nas przed mrozem.

A czy Wy macie kilka par zimowych butów i też zakładacie je zależnie od pogody na zewnątrz? Czy macie jedną ulubioną parę i nosicie ją niezależnie od pogody? Jeśli jednak nie macie jeszcze zimowego obuwia zapraszamy Was do naszego poradnika o trendach damskich kozaków na nadchodzący sezon jesienno zimowy 2016/2017 i następnie do zakupów na merg.pl :)zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel