Buty jako dekoracja

2016-09-06
Buty jako dekoracja są raczej niespotykane. Ale są naprawdę ciekawym rozwiązaniem do domu i ogrodu. Następujące rady będą idealne dla miłośniczek butów, aby dobrze zorganizować przestrzeń domową. Przedstawimy Wam 4 propozycje.

1. Kalosz jako wazon

Macie w szafie stare kalosze, które już wyszły z mody? Jeśli tak to możecie z tych starych butów zrobić super wazon! Dzięki wodoodpornej powłoce możecie wypełnić je wodą. Aby uniknąć występowanie wody można swoje buty dodatkowo spryskać wodoodpornym lakierem. Macie ogromną możliwość uwolnić swoją kreatywność

kalosze jako wazon dekoracyjny

2. But na drobiazgi

Wysłużone buty mogą służyć - po praniu w pralce - jako organizery. Dlaczego by tenisówki nie mogły służyć jako pojemnik do przechowywania ołówków? Ewentualnie but może służyć do przechowywania kluczy i wisieć na szafie. Wygląda to jednocześnie dziwnie i pomysłowo, ale na pewno zapamiętacie gdzie są Wasze klucze!

3. But - dekoracja na szczególne okazje

Zaprosiłaś przyjaciółki na kawę i chcecie wspólnie coś ugotować? Potrzebujesz super dekoracji stołu! Buty jako dekoracje występują we wszystkich wielkościach, kolorach i formach. Są wykonane z materiału, porcelany lub tworzywa sztucznego. Także jako delikatna dekoracja na parapecie, regale lub nad sofą - but - dekoracja zadba o stylowe akcenty w Waszym domu.

4. Jadalne buty jako dekoracja

Marcepanowe, ciasto keksowe czy ciastko - buty także można jeść! Możecie upiec je sami, udekorować i wręczyć przyjaciółce jako urodzinowy prezent. Można także takie słodkości zamówić w piekarni. Na babskim wieczorze mogą okazać się hitem wśród miłośniczek butów.

A może Wy macie jakieś inne sposoby na dekoracje z butami w roli głównej? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi sposobami! Jeśli jednak wolicie tradycyjnie używać butów do chodzenia do zapraszamy do zakupów na merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel