Boso na czerwonym dywanie w Cannes

2016-05-13

Aktorka Julia Roberts pozwoliła sobie na bardzo śmiały wygląd podczas premiery najnowszego filmu ?Money Monster?, a mianowicie pojawiła się boso!

Julia Roberts (48 lat) nie zastosowała się do ścisłego Dress Code festiwalu filmowego w Cannes i pojawiła się boso na czerwonym dywanie. Nie był to absolutnie żart ze strony aktorki, lecz raczej pokazanie swojego stosunku do równouprawnienia. Panie bez wysokich obcasów nie mogą uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Zostało to potwierdzone przez organizatorów festiwalu.

Tak było rok wcześniej: grupa kobiet w podeszłym wieku została wydalona z premiery filmu ?Carol? z powodu płaskich sandałów. Fakt, że panie zdecydowały się na takie posunięcie ze względów medycznych, nie wpłynął pozytywnie na decyzję ochroniarzy. Roberts prześliznęła się obok nich w swojej eleganckiej sukni od Armaniego a następnie na czerwonym dywanie zdjęła swoje szpilki.

Nawet gwiazdy takie jak Kristen Stewart (26 lat) wypowiedziały się na temat rozpętanej debaty: ? Rozumiem, że należy się odpowiednio ubierać, ale każdy powinien mieć wybór ? płaskie sandały czy też szpilki?. Aktorka poruszyła również kwestię niesprawiedliwych zasad Dress Code, a mianowicie to, że mężczyźni mają prawo występować w płaskich butach, a kobietom nie wolno.

Julia Roberts boso w Cannes
Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel