Błędy jakich powinniśmy unikać w świątecznych stylizacjach

2016-12-17
Nie wiesz co powinnaś założyć na nadchodzące święta Bożego Narodzenia? Nie panikuj! My pokażemy Wam jakie stylizacje będą idealne na święta oraz błędy, których powinnaś uniknąć! Gotowa? Zapraszamy!
Tak właściwie to jaki dresscode obowiązuje nas podczas Świąt? Czego nie powinniśmy nakładać na Wigilię w biurze z szefem? I jaki outfit będzie do nas pasował?

Aby dokonać prawidłowego wyboru co do świątecznej stylizacji musimy odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie i jak będą obchodzone święta. W biurze? Wtedy musisz zdecydować się na coś eleganckiego. W restauracji? Postaw na szykowną małą czarną lub dzianinową sukienkę!
Obok lokalizacji ważną rolę gra atmosfera. Czy to Wigilia w nowej firmie czy wśród przyjaciół? Przy drugim spotkaniu nasz dresscode nie musi być aż tak oficjalny, ale elegancja to jednak podstawa, pamiętajmy o tym! Uwaga: najlepiej przed spotkaniem omówcie ze znajomymi jak wszyscy się ubieracie, aby nie było niedomówień i dziwnych spojrzeń!

Wigilia w restauracji

Szef zaprosił Ciebie i innych pracowników do eleganckiej restauracji? Pamiętaj, że stylizacja powinna być odpowiednio dobrana do okazji. Elegancko, ale bez przepychu. Przecież Wigilia to nie dyskoteka, albo studniówka. Zero pomysłów? Pokażemy Wam kilka pomysłów na stylizacje:

                       

Wigilia w biurze

Im uroczystość jest bardziej niewymuszona, tym swobodniejsza stylizacja. Mimo to okazja jest nadal świąteczna. Jeansami i piękną bluzką nie popełnimy gafy. Także sweter i spódnica midi będzie dobrze wyglądać. Zamiast szpilek możecie założyć botki lub baleriny.

       

Pamiętajcie: nie za seksownie!

Jest to największy błąd jaki możemy popełnić w stylizacji świątecznej. Obojętnie czy w restauracji czy w biurze - nasza stylizacja w żadnym wypadku nie może być zbyt seksowna. Głęboki dekolt czy spódnicę mini możemy zostawić na dyskotekę. Chodzi tutaj przecież o miło spędzony czas z ludźmi z pracy. Przy wybieraniu stylizacji zdecyduj się na ubrania, w których czujesz się komfortowo. „Przebranie się” nie będzie dobrym pomysłem.

Na jakie buty zdecydujecie się do świątecznej stylizacji? W naszym sklepie na pewno znajdziecie modele pasujące na Wigilię. Serdecznie zapraszamy do zakupów na meg.plzdjęcia: grafika Google,girlwithcurves.com, withlovefromkat.com, wendyslookbook.com, hellofashionblog.com. thechrisellefactor.com
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel