Białe spodnie – znajdź swój ulubiony model!

2017-03-03
Marzysz o tym, żeby zakamuflować te swoje „parę kilogramów za dużo”? Czy przeciwnie? Chcesz wyeksponować kobiece kształty i wdzięk? Każdy defekt może być zminimalizowany a każda zaleta uwidoczniona. Śledź nasze rady i odnajdź swój styl!!!

Wąskie w talii, ale szerokie „dzwony” ku dołowi – pomagają ukryć korpulentne uda, za to zniewalająco eksponują wąską talię.

Bardzo wąskie i obcisłe rurki – w takim samym stopniu przylegają do kostek, ud, bioder i pośladków – eksponują szczupłe nogi i biodra.

Model pasujący do każdego rodzaju figury? - Białe, proste spodnie modelujące biodra – to spodnie o tej samej szerokości w każdym punkcie.

Dlaczego pasują wszystkim kobietom? Są to spodnie, które nie uwidoczniają punktu, w którym kobiety najczęściej mają trochę kilogramów za dużo (mówimy o udach i pośladkach) i nie są obcisłe w miejscu gdzie znajduje się kostka – nie każda kobieta lubi najbardziej pospolite spodnie „rurki”.

Oczywiście, każda z kobiet jest inna i powinna dopasowywać spodnie odpowiednio do swojej figury, ale standardowy biały jeans jest jednym z najtrafniejszych wyborów na nadchodzącą wiosnę. Wybór jasnych spodni oczywiście nie jest najbezpieczniejszym wyborem – łatwo się brudzą i optycznie pogrubiają, ale jeżeli umiemy je odpowiednio nosić - dodadzą nam szyku i dziewczęcej świeżości. Jesteś szczęśliwą posiadaczką kobiecych kształtów? Nie rezygnuj z nich! Jest to klasyka w modnym wydaniu i stworzą stylowy outfit na każdą okazję. Jest najbardziej wyczekiwanym kontrastem do zimowych szarości, od których już dawno chciałybyśmy uciec!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel