BLACK FRIDAY - jak kupować, żeby faktycznie zaoszczędzić pieniądze?

2016-11-24
BLACK FRIDAY - jak kupować, żeby faktycznie zaoszczędzić pieniądze?
Święta tuż, tuż... więc Black Friday będzie okazją dla wielu z nas na złapanie okazji. Damy Wam kilka wskazówek jak zaoszczędzić tego dnia na zakupach online.

Amerykański fenomen jest coraz bardziej popularny także w Polsce. Każdego czwartego piątku listopada organizowane są w sklepach wyprzedaże. Ceny wielu rzeczy są obniżane, a dla zakupoholiczek to prawdziwa gratka! Także u nas będziecie mogły znaleźć wiele okazji! Aby Wasze zakupy były naprawdę udane damy Wam 4 rady, które warto tego dnia przestrzegać.

1. Wstań wcześnie!

W ten piątek można znaleźć wiele niesamowitych produktów, ale ich ilość jest zazwyczaj ograniczona. Wiadomo, że kto rano wstanie, ten może wybierać i przebierać w ofertach. Dlatego jeśli chcecie mieć duży wybór to proponujemy wstać wcześnie. Jedynym plusem promocji jest to, że trwa ona w normalny roboczy dzień i jeśli Wy zaczynacie później pracę lub macie wolne na uczelni to są duże szanse, że kupicie to, co chcecie!

2. Stawiaj na współpracę

Chciałabyś zamówić jedną rzecz, ale dostawa dużo kosztuje? Zapytaj wśród swoich koleżanek czy nie chcą zamówić czegoś z Tobą! Dzięki temu każda z Was zaoszczędzi na przesyłce, a Ty będziesz mogła cieszyć się swoimi nowymi zakupami w niższej cenie! P.S. Pamiętajcie, w naszym sklepie dostawa i zwrot są zawsze darmowe, więc śmiało możecie zamawiać same i nie obawiać się kosztów przesyłki.

3. Korzystaj z różnych stron internetowych

W Internecie jest wiele sklepów i każdy ma różne ceny. Warto porównać sobie ceny upatrzonych produktów, aby nie przepłacić. Oczywiście u nas możecie być pewne, że ceny są korzystne, a jakość produktów wysoka! Nie musicie porównywać nas z żadnym innym sklepem. Zapraszamy!

4. Zastanów się dwa razy

Wyprzedaże mogą być kuszące, ale podstawową zasadą oszczędzania jest, aby najpierw się zastanowić, a potem ewentualnie kupić. Czy naprawdę potrzebujemy tej rzeczy? Nooo, ale my, kobiety wiemy, że naprawdę potrzebujemy nowej pary butów czy torebki?

A Wy, na co polujecie w ten piątek? Macie na oku coś konkretnego czy będziecie robić zakupy pod wpływem emocji? My oczywiście zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu! U nas znajdziecie wiele atrakcyjnych ofert nie tylko podczas Black Friday! Poniżej tylko kilka z nich w super okazyjnych cenach. Wszystkie produkty w promocyjnych cenach znajdzciecie TUTAJzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel