6 modeli torebek, w które powinnaś zainwestować

2016-08-22
Rzucająca się w oczy torebka z dużą ilością błyskotek, klasyczna czarna na co dzień lub pudełkowa na każdą okazję - torebek istnieje wiele, ale tylko niektóre są idealnym współtowarzyszem na całe życie. Jeśli zainwestujesz w te 6 torebek, będziesz miała pasujące akcesorium na każdą okazję i do każdej stylizacji.

Cukierkowe kolory

Niezależnie czy różowy, niebieski, miętowy czy brzoskwiniowy- nie możemy wyobrazić sobie naszej szafy bez torebki w pastelowym kolorze. Wyglądają nie tylko super podczas lata, ale także są czymś, co przyciąga spojrzenie zarówno w piękną jak i szarą, ponurą pogodę.

Torba na ramię

Podczas zakupów lub picia kawy ręce muszą być wolne, aby móc swobodnie nosić kawę w prawej i lewej dłoni. Szczególnie pięknie prezentuje się torebka z łańcuszkiem o długości do bioder.

Torebka na pasek

Odrodzenie torebek na pasek było najbardziej zakasującym i niespodziewanym trendem ostatnich czasów. Co przedtem uchodziło za rzecz w porządku na festiwalach lub pchlich targach, jest w tym roku absolutnym Must Have?m!

Czerń

Czarny nie przeminie nigdy! Czy skromna czy z dużą ilością zbędnych ozdób - każda torebka w czarnym kolorze będzie na topie. Szczególnie pięknie prezentuje się klasyczna czerń ze złotymi dodatkami.

Torebka w stylu ?statement?

Kwiatowe aplikacje, kamyczki czy napisy z sentencjami i aforyzmami- torebki powinny sprawiać radość! To możemy uzyskać szczególnie dzięki takiej torebce!

Kwadratowa, praktyczna - torebka pudełkowa

Prawdziwa wszechstronna torebka - idealna na wieczorne wyjście, za dnia na plaży i na zakupy. Torebki pudełkowe są praktyczne i stylowe.

A czy wy wśród tych 6 torebek macie swoją ulubioną? Jeśli nie zainwestowałyście jeszcze w te 6 modeli - to zapraszamy do zakupów na merg.pl :)zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel