5 ulubionych torebek w 2017 roku!

2017-12-24
Moda to odzwierciedlenie społeczeństwa. Obok politycznych czy kulturalnych wydarzeń na ludzi wpływają także trendy modowe. W naszym artykule pokażemy Wam, które torebki w przeciągu ostatniego roku zawładnęły sercami wielu kobiet!
Lista ta została utworzona analizując najczęściej wyszukiwane modele torebek przez 80 milionów osób w 120 różnych krajach:

1. GG Marmont od Gucci

Klasyczna skórzana, z miękkiego aksamitu czy w kwiaty? Model GG Marmont skradł serca wielu kobiet. To jedna z najczęściej widzianych torebek na instagramie.

2. Pierce od J.W. Anderson

Model ten to już ponadczasowa klasyka! Charakterystyczne zamknięcie a’la piercing to modny i świeży dodatek.

3. Nile Bracelet od Chloè

Także ta torebka to był nieodłączny element stylizacji większości gwiazd. Świetnie sprawdziła się jako ekskluzywne akcesorium miejskich looków.

4. Ark od Cult Gaia

Torebki a’la koszyki to był ogromny trend lata 2017 roku! Model Cult Gaia wykonany z bambusa był towarzyszem wielu blogerek modowych.

5. Dionysus od Gucci

Listę zamyka ikona torebek - Dionysus. Torebka wykonana z kryształowych aplikacji, perełek, cekinów i haftów.

Która z tych torebek podoba Wam się najbardziej? Warto wspomnieć, że najtańszy model (torebka Ark od Cult Gaia) kosztuje około 370 Euro, a najdroższy (GG Marmont od Gucci) około 1800 Euro. Nie każdą kobietę stać na taki luksus, a więc jeśli szukacie torebek o podobnym kroju i wyglądzie to zapraszamy do naszego sklepu merg.pl

https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-Akcesoria-damskie_Skorzane-Torebki-869.html


zdjęcia: grafika Google, GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel