5 rad, które dodadzą kobietom pewności siebie

2017-02-15

1. Wysokie, ale wygodne obcasy

Będziesz się wydawała wyższa. Szpilki są jednym z ulubionych rzeczy w garderobie kobiety. Nasza rada? Dobierz kwadratowe obcasy tak, żebyś chodziła płynnie i bez utraty równowagi. Wysokie obcasy to niezastąpione, kobiece oręże. Dodają nam pewności siebie, poprawiają samopoczucie. To jeden z najcudowniejszych wynalazków w dziejach :)

2. Okulary które odzwierciedlą naszą osobowość

Okulary korekcyjne to dodatek, który doda nam odwagi i pewności siebie. Kobiety uważają, że okulary postarzają – koniec z tym! Okulary to akcesorium, dzięki któremu będziesz się czuła bardziej dojrzała i odpowiedzialna.

3. Szminka o odcieniu głębokiej, krwistej czerwieni

Ten „magiczny”produkt od zawsze gości w damskich torebkach i kosmetyczkach. Wystarczy 30 sekund i z grzecznej dziewczyny z sąsiedztwa stajesz się prawdziwą femme fatales! Uwaga! - istotne jednak jest, aby dobrać odcień czerwieni odpowiednio do tonacji naszej cery. Przecież nie chcemy efektu przesadzenia z kontrastem. W każdym razie, czerwona pomadka jest niezwyciężoną bronią każdej z kobiet.

4. Zwiewny płaszcz

Nie chowaj się już pod płaszczem oversize czy przeciwnie - mega obcisłym, który będzie dusił Twoją kobiecość. Niezależnie od naszego rozmiaru musimy być z siebie dumne i pokazać całemu światu jak bardzo sexy są nasze krągłości!!! Śmiało, lekki, zwiewny płaszczyk, przypasany w talii delikatnym paskiem (uwidoczniamy talię) w połączeniu z jeansami czy obcisłą sukienką sprawi, że będziesz chciała podbić świat!

5. Delikatny talizman

Każda z nas lubi mieć przy sobie coś, co wierzy, że przyniesie jej szczęście. Nie musi to być droga biżuteria czy zegarek - wystarczy mały, symboliczny wisiorek czy brelok od kluczy. Oczywiście szczęście i pecha tworzymy sobie sami, ale zabawne jest myśleć, że przedmiot nam bliski, chroni nas przed złem.

Te wszystkie rady są bardzo ważne, jednak zdradzimy Wam sekret!

Chcesz poczuć pewność siebie, ale brak ci wiary we własne możliwości? Taka zmiana nie przychodzi z dnia na dzień. Potrzeba dużo czasu i determinacji, by pokochać siebie i zrozumieć, że jest się człowiekiem wartościowym, godnym uwagi i szacunku. Tylko z tą świadomością możesz uwierzyć we własne siły i nabrać pewności siebie.

Najważniejszą rzeczą jest to, żeby zaakceptować samego siebie, swoją osobowość. Musisz zdać sobie sprawę, że każdy posiada wady. Postaraj się zrozumieć z czego one wynikają, co jest powodem zachowania, którego w sobie nie lubisz. Następny krok należy do Ciebie - albo wezmiesz sprawy w swoje ręce zmieniając wady w zalety, albo będziesz zmuszona zaakceptować siebie wraz z tymi nieszczęsnymi wadami. Doceń swoją wartość, jesteś absolutnie wyjątkową osobą i zasługujesz na to żeby czuć się ze sobą wspaniale.zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel