5 outfitów, obok których nikt nie przejdzie obojętnie

2017-01-30
Rok 2016 jest za nami, więc warto zobaczyć co będzie modne w 2017 roku. Co powinniśmy zachować w swojej szafie, a czego się pozbyć? Postaramy się odpowiedzieć Wam na te pytania!

1. Błyszczące botki

Każda z Nas marzyła kiedyś o tym, aby zostać księżniczką i zmienić swoje życie tak jak Kopciuszek. Dzięki tym butom będzie to możliwe! Do tego jedwabna sukienka. Mamy świadomość, że to moda dla odważnych, ale jak mówi przysłowie „Do odważnych świat należy”. Także nie zwlekajcie, tylko koniecznie zamawiajcie taki model!

zdjęcie: GETTY IMAGES

2. Hoodies

Juhu, w końcu powróciła przyjemna bluza z kapturem nazywana Hoodies. Idealnie pasują do niej klasyczne czółenka, kabaretki i mom jeans (najlepiej obcięte na dole). W zimne dni na bluzę możemy zarzucić bomberkę.

zdjęcie: GETTY IMAGES

3. Przewiewna sukienka

Teraz jest obecnie za zimno na takie outfity, ale mamy nadzieję, że z każdym dniem temperatura będzie wzrastać i w końcu przyjdzie upragniona wiosna. Każda modna dziewczyna powinna mieć taką sukienkę w swojej szafie, szczególnie transparentną. Długość sukienki jest drugorzędna, najważniejsze jest, aby była przewiewna.

zdjęcie: GETTY IMAGES

4. Rzucająca się w oczy torebka

Dzięki intensywnemu kolorowi torebki zatroszczysz się o wiosenne akcesorium pomimo ujemnych temperatur. Torebki w intensywnych kolorach są aktualnie hitem sezonu! Kolorowe torebki mogą być noszone do naszych ulubionych zimowych stylizacji.

zdjęcie: GETTY IMAGES

5. T-shirt

Tshirt mówi czasami więcej, niż tysiąc słów. Coraz wielu projektantów tworzy t-shirty z różnymi napisami. Jak na przykład Christian Dior „We should all be feminists” czy Chiara Ferragnis „I love Haters“.

zdjęcie: GETTY IMAGES

Obok której stylizacji nie przeszłybyście Wy obojętnie? My szczególnie polecamy Wam trend butów i torebek, a wszystkie najmodniejsze modele i kolory znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy, merg.plzdjęcia: GETTY IMAGES
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel