4 powody, przez które buty wyglądają tanio.

2017-03-10
Każda osoba chcąca oszczędzić zna to: poszukiwanie perfekcyjnych butów, które wyglądają na drogie, ale nie obciążą budżetu. Zwracamy uwagę jeszcze na dobrą jakość (adekwatną do ceny). Materiał, obcas, szwy: projektant Jane Frances dał wskazówki, na co powinno się zwracać uwagę, żeby buty nie wyglądały tanio.

1. Krój

Nic nie krzyczy tak bardzo „tanie!!!” jak zły krój butów. Okej, wiadomo czasami możemy się pomylić, ale buty, które odstają przy kostce, albo są zbyt ciasne nie wyglądają niestety korzystnie.

2. Właściwy materiał

Wiadomym jest, że najlepiej decydować się na skórzane buty, ale wiadomo, że nie każdego stać na taki wydatek. Kupując buty z innych materiałów, starajmy się wybierać te wysokojakościowe. Odpowiedni materiał powinien być gibki, miękki w dotyku.

3. Uwaga na detale

Często na butach spotykamy się z różnymi, kolorowymi aplikacjami. Najlepiej jest wybierać modele klasyczne, jednokolorowe. Jeśli jednak wolicie buty z ozdobami to warto zastanowić się czy nie wyglądają one tanio i tandetnie.

4. Obcasy

Zła wiadomość dla fanek niebotycznych obcasów. Bardzo wysokie szpilki z wysoką podeszwą wyglądają niestety tanio. Najszlachetniejsze są buty z obcasem słupkowym. Dobrze, że akurat są modne.

A Wy, według jakich kryteriów oceniacie buty innych kobiet? Zwracacie uwagę na to co my czy jeszcze na co innego? W naszym sklepie znajdziecie buty, które spełniają wszystkie kryteria i zarówno krój, materiał, detale i obcasy są wysokojakościowe. Na jaki model się zdecydujecie? Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel