4 pary jeansów na każdą okazję

2017-04-02
Z jeansami jest jak z białym t-shirtem - każdy powinien mieć je w swojej szafie. Mimo tego, że jest to must - have często poszukujemy spodni idealnych. W takiej sytuacji można sięgnąć po klasyki tego rodzaju, które zawsze pasują i są kultowe. Jakie to będą spodnie? My wiemy!

1. Mom - jeans z wysoką talią i cięciem niczym spodnie marchewki (carrot pants). Inspirowane strojem listonosza zostały zaprojektowane w Hamburgu w roku 1980. Wiele kobiet pokochało ten model, także gwiazdy chętnie je noszą, np. Sarah Jessica Parker.

2. Kolejna propozycja to spodnie Skinny, dzięki którym mamy szczupłe nogi, ale mimo wszystko cięcie nie jest zbyt wąskie czy ciasne. Złoty środek pomiędzy typowymi rurkami, a jeansami boyfriend. Dzięki krótszemu cięciu spodnie te są idealne na lato.

3. Mówiąc o klasykach nie powinniśmy zapominać tutaj o spodniach Levi’s 501. Były to pierwsze niebieskie jeansy odkryte 140 lat temu. Proste cięcie. Klasyk wśród denimu!

4. Powrót z lat 80tych. Skinny jeansy od Fiorucci. Te przylegające spodnie wracają i będzie nosiła je teraz każda kobieta. Także nie zwlekajcie z zakupem!

Podobają Wam się te jeansy? Jakie spodnie Wy nosicie chętnie? Jeśli brakuje Wam pomysłów jakie buty możecie zestawiać z tymi spodniami to zapraszamy Was do naszego sklepu, gdzie znajdziecie wiele możliwości i inspiracji. Merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel