3 ubrania, które według naukowców uczynią każdą kobietę atrakcyjniejszą!

2016-11-10
Teraz mamy to czarno na białym: Naukowcy zbadali, które ubrania uczynią nas atrakcyjniejsze w oczach mężczyzn! Zapraszamy do artykułu!

1. Szpilki

Naukowcy Uniwersytetu w Loriencie (Francja - Université de Bretagne-Sud) odkryli, że dzięki szpilkom wzrasta atrakcyjność kobiet. Możnaby powiedzieć ?nic nowego, każdy to wie?, ale ich badania opierają się na 19-sto letnich testach osobowych uwagi mężczyzn i tego jak odbierają kobiety w różnych wysokościach obcasów. Wynik? Im wyższe obcasy, tym wyższy nasz wdzięk i urok (wskazało tak 82% testowanych mężczyzn). Szpilki powinnyśmy zestawiać z przykrótkimi jeansami, t-shirtem i swetrem.

2. Góra z odkrytymi ramionami

Badania Uniwersytetu w Sydney (Australia - University of New South Wales) wskazują, że mężczyźni u kobiet wolą bardziej odkryte ramiona lub ręce. Chińscy i australijscy mężczyźni mieli ocenić 96 kobiet. Niezwykłe było to, że dla mężczyzn bardziej pociągające były ręce i bark, niż nogi. Wniosek jest jeden, lepiej zainwestować w ubranie z odkrytymi ramionami, niż w spódnicę mini. Na zimne jesienne dni proponujemy zestawiać to ubranie ze spodniami dresowymi i białymi tenisówkami.

bluzka z odkrytymi ramionami  bluzka z odkrytymi ramionami bluzka z odkrytymi ramionami

3. Sukienka podkreślająca kształty

Naukowcy z Nowej Zelandii zbadali, że mężczyźni lubią u kobiet obcisłe sukienki. Nie jest to żadna niespodzianka, wie to każda z nas. W takich sukienkach każda kobieta rzuca się w oczy i podkreśla swoje biodra. Kobiece i podkreślające kształty sukienki można zestawiać z kozakami za kolano i bomberką z zamszu.

dopasowana sukienka  dopasowana sukienka dopasowana sukienka

Teraz już wiecie w co trzeba zaopatrzyć swoją szafę! Jeśli jeszcze nie macie w swojej szafie wysokich szpilek, białych tenisówek albo kozaków za kolano to zapraszamy Was do zakupów w naszym sklepie merg.pl, Twój mężczyzna na pewno będzie zachwycony!zdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel