3 trendy, które kochają blogerki modowe!

2017-02-28
Zazdrościcie niektórym blogerkom ich stylu? Już nie musicie! Dlatego, że pokażemy Wam 3 trendy dzięki którym Wy także będziecie mogły być jak trendsetterki.

1. Tenisówki w pastelowych kolorach

W tym sezonie nie powinniście zapominać o pastelowych kolorach, które nadal pozostaną modne. Odcienie takie jak delikatny róż, cytrynowy czy błękitny to będą wiosenne kolory!

[product_4][product_8][product_5][product_11] [product_9][product_10][product_12]

2. Romantyczne górne części garderoby

Wiosną nie obędziemy się bez romantycznych elementów garderoby. Obojętnie czy będzie to sweter czy bluzka – ważne, aby miało falbany, albo dużą objętość. Szczególnie zjawiskowo wyglądać będzie stylizacja z kobiecą górą, luźnymi jeansami i tenisówkami lub botkami.

3. Botki

Wiele blogerek modowych zwariowało na punkcie botków. Rzucający się w oczy róż, metaliczne kolory, z kwiecistymi printami czy białe - wszystko to będzie hot! Rada: do mocnych butów proponujemy skromną stylizację z jeansami i jednokolorowym t-shirtem.

[product_1][product_2][product_3] [product_6][product_7][product_13][product_15][product_16]

Który z tych 3 trendów pokochacie Wy? W naszym sklepie znajdziecie zarówno tenisówki w pastelowych kolorach jak i botki w barwnych kolorach! Zapraszamy, merg.plzdjęcia: grafika Google
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel