3 rady, dzięki którym poszerzysz swoje za małe skórzane buty!

2016-09-01
Gdzie uciskają Was buty? Wszędzie? Te trzy łatwe wskazówki uratują Wasze za małe buty.

Letnie wyprzedaże za nami! Widząc wszędzie te czerwone plakaty z obniżkami na pewno wiele z Nas skusiło się na nieprzewidywany zakup. Pokusa była duża i nie mogliśmy jej nie ulec. Zdarzyło się pewnie również niejednej z Was kupić buty w nadziei, że będą one pasować idealnie, jednak w domu przeżywałyście szok! Nasze nowe buty są za małe, uciskają palce i ściskają piętę. Poniżej przedstawimy 3 rady, dzięki którym powinniście poradzić sobie z problemem za małych butów!

1. Wełniane skarpetki i suszarka

Znajdź w swojej szafie grubą parę skarpetek, załóż je i następnie wsadź stopy do nowych butów. Sięgnij po suszarkę. W miejscu, w którym uciska but suszymy suszarką, aż skóra stanie się miękka i będzie pasowała do naszej stopy.

2. Mrożone buty

Zbyt ciasne buty powinniśmy wypełnić wodą w torebkach do zamrażania żywności. Poprzez zamrożenie płynu rozciągnie się skóra i materiał buta.

3. Kremowanie

Wszystkiego, czego potrzebujemy w trzecim tricku jest odrobina kremu. Rozsmaruj niewielką ilość kremu od środka buta, załóż na stopy stare skarpetki i pójdź na spacer (w takiej stylizacji skarpetki + obuwie eleganckie radzimy wyjść w mało uczęszczane miejsce). Dzięki temu materiał powinien się ostrożnie rozciągnąć.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Wam uporać się z problemem za małych butów. Pamiętajcie jednak, że w naszym sklepie wymiana towaru jest darmowa, więc jeśli kupicie zły rozmiar nie jest to dla Nas żadnym problemem! Zapraszamy zatem do zakupów na merg.pl :) !

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel