3 najpiękniejsze outfity na imprezowe wyjścia

2016-12-01
Przed każdą imprezą czy większym wyjściem zadajemy sobie to samo pytanie "Co ja na siebie założę?". Aby ułatwić Wam tą decyzję postanowiliśmy pokazać Wam 3 najpiękniejsze stylizacje, które będziecie mogły wykorzystać także podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia czy jakiegoś innego spotkania rodzinnego. Jesteście ciekawe? Zapraszamy do lektury!

1. Efektownie

Czarno - złota sukienka i do tego pasujące akcesoria gwarantują nam szykowność i szlachetność. Aby Twoja stylizacja nie była nudna proponujemy przełamać ją jakimś mocnym kolorem - na przykład aksamitną bordową torebką - to dopełni Wasz look!


zdjęcia: The Outnet

2. Cool

Idealna stylizacja na Boże Narodzenie w górach. Złoto - srebrny mix wygląda świeżo i szlachetnie. Włochata kurtka będzie idealnym dopełnieniem! Dość niecodziennie, zaryzykujesz?


zdjęcia: The Outnet

3. Kobieco

Stylizacja, którą śmiało możemy założyć na imprezę w mieście. Blasku dodadzą Wam cekiny i szpilki na wysokim obcasie! Każda z nas kocha zwracać na siebie uwagę.


zdjęcia: The Outnet

Czy któraś stylizacja jest w Waszym stylu czy raczej stawiacie na spokojne outfity? Jeśli jeszcze nie macie butów czy torebki na imprezowe wyjścia to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu merg.plzdjęcia: The Outnet
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel